سامره: مربی خارجی تحت تاثیر حاشیه‌های استقلال قرار نمی‌گیرد

امیدوارم در چند ماه باقی مانده، حداقل بازی دوستانه خوب انجام داده و نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال تصمیم مدیران این باشگاه برای آوردن مربی خارجی را عاقلانه خواند. 

علی سامره در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت انتخاب سرمربی جدید استقلال و اینکه مدیران باشگاه سراغ گزینه خارجی رفته‌اند، گفت: استقلال فصل گذشته با رکوردهای خوبی قهرمان شد و طبیعتاً انتظارات هواداران برای فصل بعد از این تیم بالا است. وقتی بحث آمدن مربی ایرانی مطرح شد، همه دیدند که هواداران در صفحات مجازی چه واکنشی نشان دادند و قطعاً این موضوعی نیست که مدیران استقلال به سادگی از کنارش عبور کنند.

وی ادامه داد: بعد از اتفاقاتی که رخ داد تصمیم مدیران باشگاه برای آوردن مربی خارجی عاقلانه است. معمولاً مربیان خارجی تمرکزی روی حاشیه‌ها و اینکه در صفحات مجازی چه می‌گذرد ندارند و فقط روی کار خودشان تمرکز می‌کنند. امیدوارم استقلال بهترین انتخاب را داشته باشد و زمان را از دست ندهد.

مهاجم پیشین تیم ملی در خصوص شکست شاردان اسکوچیچ برابر الجزایر، خاطرنشان کرد: بعد از 10 روز اردو در قطر انتظار داشتیم تیم ملی بازی خوبی را به نمایش بگذارد ولی تیم ما اصلاً عملکرد خوبی نداشت و ناهماهنگی و نداشتن تمرکز کاملاً به چشم می‌آمد. با تمامی نفرات برابر تیم دوم الجزایر شکست خوردیم و این قابل هضم نبود، از همه مهمتر اینکه از لحاظ فنی هم بازی خوبی انجام ندادیم. این شرایط نگران کننده است و امیدوارم در چند ماه باقی مانده، حداقل بازی دوستانه خوب انجام داده و نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها