از دروازه تا حمله همه بد بودند

شاهرخی: با این اوضاع، در گروه سوم هم بشویم خوب است!

مقصر این جریان، فدراسیون فوتبال، اعضای هیات‌رئیسه و کسانی هستند که این اعضا را انتخاب کرده‌اند.

همایون شاهرخی درباره دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال برابر الجزایر گفت: در خط دفاع ایراد داشتیم و در خط هافبک هم اصلا پوششی انجام نمی‌شد و پاس خوبی هم ارسال نشد. به نظر من خانه از پای‌بست ویران است.

همایون شاهرخی رباره شکست ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران برابر الجزایر در دیداری دوستانه اظهار کرد: بازی بسیار بدی را از تیم ملی ایران شاهد بودیم. به خاطر نبود مدیریت در فدراسیون فوتبال، مربی تیم و بازیکنان در قطر سرگردان شدند و در شرایطی که همه از قطر فرار می‌کنند به خاطر یک بازی تدارکاتی به قطر رفتیم و چوب این بی برنامه بودن را تیم ملی می‌خورد و مدیران فدراسیون هم بار سفر می‌بندند تا در هتل‌های لوکس زندگی کنند و بعد بگویند بازی تدارکاتی فراهم کردیم. مقصر این جریان، فدراسیون فوتبال، اعضای هیات‌رئیسه و کسانی هستند که این اعضا را انتخاب کرده‌اند.

وی درباره عملکرد فنی تیم و دراگان اسکوچیچ هم گفت: می‌خواهند زیراب اسکوچیچ را بزنند و پایان خدمت اسکوچیچ را با یک حضور یک مربی خارجی دیگر جشن بگیرند. آن مربی هم توسط دلالان در طبق اخلاص به تیم ملی معرفی می‌شود. تیمی که درست تمرین نکند و برنامه درستی نداشته باشد، از مربی‌اش چه انتظاری دارید؟ این به نظر من سرپوش گذاشتن روی مشکلات دیگر است. اسکوچیچ هیچ مشکلی ندارد و باید روی نیمکت تیم ملی در جام‌جهانی بنشیند. البته برای جام‌جهانی نیاز به برگزاری اردوهای مختلف داریم که فکر می‌کنم این موضوع برای ما یک رویا محسوب می‌شود. ما فقط خوب حرف می‌زنیم اما در زمان عمل کاری انجام نمی‌شود در نهایت هم بازنده، اسکوچیچ و برنده، فدراسیون فوتبال است. دلیلی ندارد برای این بازی دوستانه وزیر ورزش به قطر سفر کند. چه اتفاقی قرار بود رخ بدهد؟

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی می‌تواند انتظارات را در جام‌جهانی برآورده کند هم گفت: من منطقی به مسائل نگاه می‌کنم. اگر بازی‌های تدارکتی خوبی هم برگزار کنیم با این اوضاع تیم ملی در گروه سوم هم بشویم خیلی خوب است. در دیدار برابر الجزایر چیزی از تیم ندیدم و حتی خلاقیتی هم بین بازیکنان وجود نداشت. از خط دروازه تا خط حمله همه بد بودند. در خط دفاع ایراد داشتیم و در خط هافبک هم اصلا پوششی انجام نمی‌شد و پاس خوبی هم ارسال نشد. به نظر من خانه از پای‌بست ویران است.

او درباره عملکرد امیر عابدزاده هم گفت: من درباره فرد صحبت نمی‌کنم اما مسلما مربی تیم ملی باید نفرات را انتخاب کند. در مجموع کل نفرات تیم بسیار بد بودند و اثر مثبتی نداشتند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها