طاهری: بازی استقلال و نفت باید زودتر برگزار شود/ باید جام طلایی را به استقلال بدهند

حق طبیعی همه ما و بازیکنانی که در طول فصل زحمت کشیدند، این است که در جشن قهرمانی باشند و سپس راهی تیم ملی شوند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به لغو بازی تیم ملی ایران با کانادا باید زودتر بازی استقلال در هفته پایانی لیگ برتر برگزار شود. 

به نقل از باشگاه استقلال، بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با رسانه این باشگاه، در خصوص زمان بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: بنده با آقای سهیل مهدی تماس گرفتم که تاریخ بازی هفته پایانی را از ایشان بپرسم تا در اختیار سرمربی تیم قرار دهم. ایشان گفتند که تیم ملی عازم ترکیه است برای اخذ ویزا ولی دیشب که بازی تیم ملی با کانادا لغو شد، ما انتظار داریم هرچه زودتر بازی ما برگزار شود. چراکه حق طبیعی همه ما و بازیکنانی که در طول فصل زحمت کشیدند، این است که در جشن قهرمانی باشند و سپس راهی تیم ملی شوند.

وی افزود: اگر بخواهند، می‌توانند بازی ما را در این هفته برگزار کنند و سپس بازیکنان راهی تیم ملی شوند. یا اینکه بازیکنان به اردوی تیم ملی بروند و روز بازی به ما بپیوندند و برای ما بازی کنند و دوباره به تیم ملی برگردند. به نظر من فعلا لیگ ما در اولویت است چراکه 29 هفته آن برگزار شده است. این هفته برگزار شود و سپس بازیکنان به تیم ملی بروند. ضمن اینکه شما به ما تاریخ هشتم را داده بودید و بازیکنان ما به همراه خانواده‌های‌شان برنامه سفر چیده بودند و بلیت تهیه کرده بودند و این ضرر زیادی به ما زده است. نمی‌توانیم تیمی که از سه هفته قبل قهرمان شده را بیست روز نگه داریم و تمرین کنیم تا تیم ملی برگردد و بعد یک بازی آخر را انجام دهیم. 

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه روابط عمومی سازمان لیگ اهدای جام طلایی به استقلال را خارج از آیین نامه دانسته، گفت: مگر در آیین نامه آمده که باید به تیم قهرمان جام یا مدال داد؟ اصلا چنین چیزی مگر در آیین نامه آمده؟ جام طلایی اگر در هفته آخر پیروز بشویم، حق ماست. این تبلیغ و اعتباری برای خود فدراسیون است. این یک ایده جدید برای فدراسیون است که می‌تواند ارائه دهد. فدراسیون می‌تواند بگوید تیمی که ان‌شاءالله 30 هفته شکست نخورده است، ما یک جام طلایی هم به آن‌ها ارائه می‌دهیم. این افتخارش اول برای کشورمان و سپس باشگاه‌ استقلال (در صورت کسب امتیاز در هفته پایانی) است.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها