دست پر استقلال در بازار نقل و انتقالات

تردیدی نیست که استقلال فصل آینده از استقلال امسال پرستاره‌تر خواهد شد.

استقلال که امسال به طلسم 9سال قهرمان نشدن خود خاتمه داد و 3 هفته قبل از پایان فصل جام را ربود، واقعا تیم پرستاره‌ای نبود. سخت است که شما از این تیم 3 یا 4بازیکن شاخص بیرون بکشی؛ نفراتی که نامزد جدی حضور در تیم ملی باشند یا در قواره‌های سوپراستار به‌نظر برسند. با این حال فرهاد مجیدی تیم خوب، زحمتکش و متحد خودش را ساخت و سزاوارانه قهرمان شد. آیا این پایان راه استقلال است؟ مسلما آبی‌ها دوست ندارند چنین باشد. در شرایط عادی شاید فتح یک جام می‌توانست سقف آرزوهای یک گروه باشد، اما در شرایطی که رقیب سنتی به 5 قهرمانی پیاپی خود می‌نازد، بنابراین استقلالی‌ها هم چاره‌ای ندارند جز اینکه پا را روی پدال گاز بگذارند و تا جایی که می‌توانند جلو بروند. در این میان به‌نظر می‌رسد استقلال برای فصل بعد، حتی برنامه‌های بیشتری هم دارد.
با نزدیک شدن به پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی، طبیعتا گمانه‌زنی پیرامون فعالیت باشگاه‌های بزرگ بسیار زیاد است، اما چیزی که این روزها خیلی توی چشم می‌زند، مطرح شدن نام ستاره‌های جذاب کنار اسم استقلال است. رسانه‌ها از بازگشت احتمالی ستاره‌هایی مثل علی کریمی، محمد نادری و کاوه رضایی به جمع آبی‌پوشان خبر می‌دهند؛ لژیونرهای ناکامی که پول‌هایشان را جمع کرده‌اند و حالا با استشمام بوی جام، شاید بدشان نیاید به تیم سابق برگردند و شریک افتخارات احتمالی بعدی شوند. اسم گزینه‌های دیگری هم البته برده می‌شود. می‌دانیم که همیشه از این حرف‌ها در فصل نقل‌وانتقالات هست و شاید بعضی از آنها به سرانجام نرسند، اما استقلال که امسال به طلسم 9سال قهرمان نشدن خود خاتمه داد و 3 هفته قبل از پایان فصل جام را ربود، واقعا تیم پرستاره‌ای نبود. سخت است که شما از این تیم 3 یا 4بازیکن شاخص بیرون بکشی؛ نفراتی که نامزد جدی حضور در تیم ملی باشند یا در قواره‌های سوپراستار به‌نظر برسند. با این حال فرهاد مجیدی تیم خوب، زحمتکش و متحد خودش را ساخت و سزاوارانه قهرمان شد. آیا این پایان راه استقلال است؟ مسلما آبی‌ها دوست ندارند چنین باشد. در شرایط عادی شاید فتح یک جام می‌توانست سقف آرزوهای یک گروه باشد، اما در شرایطی که رقیب سنتی به 5 قهرمانی پیاپی خود می‌نازد، بنابراین استقلالی‌ها هم چاره‌ای ندارند جز اینکه پا را روی پدال گاز بگذارند و تا جایی که می‌توانند جلو بروند. در این میان به‌نظر می‌رسد استقلال برای فصل بعد، حتی برنامه‌های بیشتری هم دارد.
با نزدیک شدن به پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی، طبیعتا گمانه‌زنی پیرامون فعالیت باشگاه‌های بزرگ بسیار زیاد است، اما چیزی که این روزها خیلی توی چشم می‌زند، مطرح شدن نام ستاره‌های جذاب کنار اسم استقلال است. رسانه‌ها از بازگشت احتمالی ستاره‌هایی مثل علی کریمی، محمد نادری و کاوه رضایی به جمع آبی‌پوشان خبر می‌دهند؛ لژیونرهای ناکامی که پول‌هایشان را جمع کرده‌اند و حالا با استشمام بوی جام، شاید بدشان نیاید به تیم سابق برگردند و شریک افتخارات احتمالی بعدی شوند. اسم گزینه‌های دیگری هم البته برده می‌شود. می‌دانیم که همیشه از این حرف‌ها در فصل نقل‌وانتقالات هست و شاید بعضی از آنها به سرانجام نرسند، اما تردیدی نیست که استقلال فصل آینده از استقلال امسال پرستاره‌تر خواهد شد.این مسئله، دست‌کم روی کاغذ یک تهدید جدی برای رقباست. شاید تیمی مثل پرسپولیس به غنای نیروی انسانی‌اش در این سال‌ها می‎بالید و در پنجره یارگیری، وسواس چندانی به خرج نمی‌‎داد، اما حالا شرایط عوض شده است و قرمزها باید خیلی بیشتر از قبل مته به خشخاش بگذارند. نسل طلایی این تیم رو به پیری است و سهل‌انگاری در نقل‌وانتقالات باعث شده پرسپولیس پر از بازیکن معمولی شود. ادامه این روند، شاید برای هواداران این تیم نتیجه ناامیدکننده‌ای داشته باشد. خلاصه استقلال که گویا وضع مالی‌اش هم بهتر از قبل شده، با دست پر راهی بازار است و احتمالا صیدهای خوبی خواهد داشت.

 

امسال پرستاره‌تر خواهد شد.این مسئله، دست‌کم روی کاغذ یک تهدید جدی برای رقباست. شاید تیمی مثل پرسپولیس به غنای نیروی انسانی‌اش در این سال‌ها می‎بالید و در پنجره یارگیری، وسواس چندانی به خرج نمی‌‎داد، اما حالا شرایط عوض شده است و قرمزها باید خیلی بیشتر از قبل مته به خشخاش بگذارند. نسل طلایی این تیم رو به پیری است و سهل‌انگاری در نقل‌وانتقالات باعث شده پرسپولیس پر از بازیکن معمولی شود. ادامه این روند، شاید برای هواداران این تیم نتیجه ناامیدکننده‌ای داشته باشد. خلاصه استقلال که گویا وضع مالی‌اش هم بهتر از قبل شده، با دست پر راهی بازار است و احتمالا صیدهای خوبی خواهد داشت.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها