علیزاده:‌ تصمیم‌گیری خیلی از بازیکنان گل‌گهر به ماندن قلعه‌نویی بستگی دارد

حالا هم تمام هدف‌مان این است که رتبه چهارمی را از دست ندهیم.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اعلام کرد، تصمیم‌گیری خیلی از بازیکنان این تیم برای فصل بعد به ماندن امیر قلعه‌نویی در تیم گل‌گهر بستگی دارد. 

علیرضا علیزاده درباره رقابت گل‌گهر با تیم‌هایی چون فولاد خوزستان و مس رفسنجان برای کسب مقام چهارمی لیگ برتر گفت: ما روزهای سختی را در لیگ امسال تجربه کردیم و اگر هفت امتیاز از گل‌گهر کسر نمی‌شد، الان مدعی کسب سهمیه یا حتی قهرمانی بودیم. با این حال تلاش‌مان را انجام دادیم و حالا هم تمام هدف‌مان این است که رتبه چهارمی را از دست ندهیم.

وی ادامه داد: ما در دو هفته پایانی باید با دو تیم سرسخت هوادار و ذوب‌آهن روبه‌رو شویم که قطعاً کار سختی خواهیم داشت، ولی تمام توان‌مان را به کار می‌گیریم تا بیشترین امتیاز را کسب کنیم. از طرفی بازی‌های فولاد و مس هم آسان نیست و باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

علیزاده در مورد اینکه آیا قرار است فصل بعد هم در گل‌گهر بماند یا خیر، تصریح کرد: قرارداد من رو به اتمام است و هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام، چون تمرکزم روی دو بازی پایانی است.

هافبک تیم فوتبال گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که آیا امیر قلعه‌نویی در این تیم می‌ماند یا خیر، اظهار داشت: در این زمینه خود امیرخان و باشگاه باید صحبت کنند، ولی فکر می‌کنم در صورت ماندن قلعه‌نویی و حفظ و تقویت این تیم، گل‌گهر قطعاً فصل بعد مدعی قهرمانی خواهد بود. از طرفی فکر می‌کنم تصمیم‌گیری خیلی از بازیکنان که قراردادشان با گل‌گهر به پایان رسیده است، به ماندن قلعه‌نویی در این تیم بستگی دارد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها