ساغلام: خوشحالم چون بیشتر از اینکه گل بخوریم، گل می‌زنیم

آرزویم این است که فردا مسابقه‌ای باشد که تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند و جوانمردانه هم باشد.

از نگاه سرمربی تیم فوتبال تراکتور دیدار فردای تیمش مقابل ذوب‌آهن یک فینال برای سرخپوشان تبریزی به شمار می‌آید. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ارطغرول ساغلام در نشست خبری پیش دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر اظهار داشت: فردا بازی سختی با حریفی سفت و سخت داریم. به‌عنوان تیم تراکتور وقتی مشکلاتی که از ابتدای فصل با آن رو‌به‌رو بودیم را نگاه می‌کنیم و با وضعیتی که دیگر تیم‌ها در پایین جدول دارند، این بازی برای ما می‌تواند فینال باشد. از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار داریم. فردا سعی می‌کنیم به این بازی مثل یک بازی فینال که برای قهرمانی برگزار می‌شود، برگزار کنیم.

وی با اشاره به شرایط شاگردانش خاطرنشان کرد: بازیکن محروم نداریم و مصدومان روز‌ به روز وضعیت بهتری پیدا می‌کنند. ما سعید واسعی را با تیم به اینجا (اصفهان) آوریم، ولی اکبر ایمانی نیاز به زمان بیشتری دارد. در شرایطی که قرار داریم بر این باور هستم که هر بازیکنی که در زمین باشد مسئولیت‌پذیر است. انتظار دارم فردا بازی زیبایی داشته باشیم، چون دو تیم می‌خواهند فوتبالی زیبا و فنی را ارائه کنند. فردا با توجه به نتایج حریفان و نتیجه خودمان سعی می‌کنیم خیال‌مان را برای ماندن در لیگ راحت کنیم و از این بابت فردا خوشحال باشیم.

سرمربی تراکتور درباره شرایط فنی تراکتور در خط حمله تصریح کرد: در شرایطی تیم را تحویل گرفتیم که 13 هفته تیم برد نداشت و بازیکنان از لحاظ اعتمادبه‌نفس و البته فنی اُفت کرده بودند. همچنین بازیکنان از لحاظ آمادگی بدنی سطح خیلی پایینی داشتند و با چاهی از مشکلات در این باشگاه مواجه بودیم. در زمان کوتاهی که بین بازی‌ها فرصت بود سعی کردیم مشکلات دفاعی را حل کنیم، از لحاظ بدنی بازیکنان را بالا ببریم و خط حمله را نیز تقویت کنیم. ضعف‌های‌مان را تا حدی برطرف کردیم و در بعد حمله به تیمی تبدیل شدیم که بیشتر موقعیت ایجاد می‌کند. بیشتر از اینکه گل بخوریم گل می‌زنیم و این خیلی خوشحال‌کننده است.

ساغلام درباره اینکه تیمش در هیچ بازی بیرون از خانه‌ای پیروز نشده است و برای پیروزی در این بازی چقدر امید دارد، یادآور شد: کم کم داریم به چیز‌هایی با تیم‌مان می‌رسیم که قبلاً نمی‌توانستیم انجام دهیم و الان نیز امیدواریم بتوانیم این کار (رسیدن به برد در بیرون از خانه) را که تا کنون انجام نداده‌ایم، به انجام برسانیم. ان‌شاءالله با سه امتیازی که فردا خواهیم گرفت با خوشحالی بیشتری از این شهر زیبا خارج خواهیم شد. آرزویم این است که فردا مسابقه‌ای باشد که تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند و جوانمردانه هم باشد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها