سرمربی نساجی: برای برد به زمین می رویم

امیدوارم به بهترین شکل از مهره های خود استفاده کنیم و فردا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

اسماعیل اسماعیلی درباره دیدار نفت مسجد سلیمان و نساجی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار داشت: بعد از اتفاقاتی که متاسفانه برای تیم نساجی رخ داد، بازی سختی را پیش رو داریم. شرایط هر دو تیم از لحاظ جدولی به شکلی است که برای برد به زمین می‌آیند‌. با توجه به اینکه نفت مسجد سلیمان تیم خوبی را تشکیل می‌دهد، همیشه در سال‌های گذشته رقابت خوبی بین دو تیم وجود داشته است.

وی افزود:  مردم خوب ما و هواداران خوب نساجی این تذکر و توجه را به من دادند که وقتی به مسجد سلیمان آمدم، از تماشاگران خوب این شهر تشکر کنم زیرا در بازی فینال جام حذفی کمک حال و مشوق نساجی بودند.

سرمربی تیم نساجی تصریح کرد: می‌دانم بازی سختی را پیش رو داریم. البته این سختی برای نفت مسجد سلیمان هم است. امیدوارم با همدلی و رفاقتی که بین مردم قائمشهر و مسجد سلیمان وجود دارد، شاهد رقابت در خور توجهی باشیم تا تماشاگران لذت ببرند.

اسماعیلی درباره نفرات غایب نساجی مقابل نفت، گفت: با توجه به شرایط و رفت و آمدهای زیادی که تیم ما در بازی‌های امسال داشت، فشار مضاعفی به بدن بچه‌ها آمد. ۴-۳ نفر از بازیکنان مان مشکلاتی دارند که خیلی حاد نیست اما این نفرات با ۵۰ درصد توان شان به زمین می‌آیند‌. امیدوارم به بهترین شکل از مهره های خود استفاده کنیم و فردا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها