امیدوارم تکلیف آسیایی شدن نساجی مشخص شود

شیری: بعد از یک فصل سخت، این قهرمانی شیرینی خاصی داشت

امیدوارم هر چه زودتر تکلیف آسیایی شدن نسای مشخص شود.

کاپیتان تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: ما فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و قهرمانی در جام حذفی شیرینی خاصی داشت. 

حامد شیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص قهرمانی تیمش در جام حذفی ایران گفت: این بازی واقعا برای ما سخت بود، خصوصا اینکه تیم حریف در طول 90 دقیقه خصوصا در نیمه اول موقعیت‌های خوبی داشت. ما در برخی از لحظات بازی نمایش خوبی نداشتیم ولی خوشبختانه در زمان مناسبی به گل رسیدیم و از این گل محافظت کردیم. خدا را شکر که بازی در نود دقیقه تمام شد و توانستیم یک اتفاق بزرگ را رقم بزنیم.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش عنوان کرد: ما در این فصل روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتیم و بعد از یک فصل سخت که از امتیاز میزبانی هم محروم شدیم، این قهرمانی شیرینی خاصی داشت. از لحاظ فردی هم باید بگویم که این قهرمانی برای من بسیار لذت‌بخش بود، من چند سال برای این تیم بازی کردم و خیلی خوشحالم که قهرمانی در یک جام مهم را همراه با نساجی تجربه کردم. قطعا این قهرمانی انگیزه مرا برای آینده بیشتر خواهد  کرد.

شیری در ارتباط با وضعیت مبهم نماینده‌‌های ایران برای فصل آینده و اینکه با تغییر فرمت برگزاری بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، هنوز فدراسیون برای فرمول معرفی نماینده‌‌هایش به نتیجه قطعی نرسیده است، تاکید کرد: ما نمی‌دانیم تکلیف آسیایی شدن تیم به کجا می‌رسد و باید دید چه تصمیمی گرفته خواهد شد ولی نساجی برای قهرمانی در جام حذفی زحمت کشیده و مالک باشگاه هم هزینه کرده تا موفقیت تیمش را ببیند. امیدوارم هر چه زودتر تکلیف آسیایی شدن نسای مشخص شود.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها