چرا ساکت در مورد بازنشستگی سکوت کرده است؟

ساکت اما حاضر نیست با وجود انتشار نامه رسمی مجلس شورای اسلامی برای حضور غیر قانونی بازنشسته‌ها در شرکت فولاد مبارکه و به تبع آن باشگاه سپاهان، توضیحی ارائه دهد.

 محمدرضا ساکت روز گذشته (جمعه) بعد از مدت‌ها با حضور در برنامه ورزش و مردم در یک مصاحبه تلویزیونی شرکت کرد، مصاحبه‌ای که البته کم حاشیه نداشته و صحبت‌‌های وی درباره ستاره‌های لوگوی استقلال و پرسپولیس و حمایت‌های وزارت ورزش از این باشگاه‌ها حرف و حدیث‌‌های زیادی را به همراه داشته است.

به گزارش مستقل آنلاین، جدا از حواشی فوق، دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال در اواخر برنامه در مواجه با سؤالی در خصوص پرونده مارک ویلموتس، اظهار داشت: «زمانی که قرارداد بسته شد من در حوزه اداری فدراسیون نبودم و فقط در تیم ملی بودم، چون به عنوان بازنشسته طبق قانون مجلس دیگر نمی‌توانستم در حوزه اداری باشم». این اظهارنظر در حالی انجام شد که ساکت بعد از جدایی از بدنه فدراسیون فوتبال، با وجود بازنشسته بودن تا به امروز به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان مشغول به کار است. عنوانی که طبق قانون منع به کارگیری بازنشستگان، برای او یک سمت ممنوعه به حساب می‌آید.

دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال که نمی‌توان نقش محوری‌اش را در تصمیمات فدراسیون وقت نادیده گرفت، به بهانه بازنشسته بودن در آن زمان، از پاسخ به ابهامات قرارداد عجیب و مشکوک فدراسیون فوتبال با ویلموتس طفره می‌رود و خود را مبرا از این ماجرا می‌داند. ساکت اما حاضر نیست با وجود انتشار نامه رسمی مجلس شورای اسلامی برای حضور غیر قانونی بازنشسته‌ها در شرکت فولاد مبارکه و به تبع آن باشگاه سپاهان، توضیحی ارائه دهد. با منطق مدیرعامل باشگاه سپاهان، احترام به قانون و تبعیت از آن تنها برای فرار از پاسخگویی در مسائلی مثل فاجعه قرارداد ویلموتس کاربرد دارد و در دیگر موارد و تخلف‌ها صلاح در «ساکت» ماندن است.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها