تراکتور از سولدو عبور می‌کند؟

تراکتور با این مربی کروات تغییر خاصی پیدا نکرده و حتی یک مربی متوسط ایرانی هم می‌توانست همین نتایج را در 9 بازی گذشته بگیرد.

ادامه ناکامی‌های تراکتور در فصل جاری باعث شده تا هواداران این تیم در صفحات مجازی به شدت علیه مدیران باشگاه از جمله محمدرضا زنوزی موضع بگیرند.

به گزارش مستقل آنلاین، زنوزی که در سه سال گذشته بابت تغییرات مدیریتی و کادر فنی، یک رکورد منحصر به فرد را در تراکتور ثبت کرد، بعد از کنار گذاشتن فیروز کریمی تصمیم به استخدام یک مربی خارجی دیگر گرفت و این بار یک مربی کروات را روی نیمکت تراکتور نشاند. زوانیمیر سولدو اما در 10 بازی که هدایت سرخ‌پوشان تبریزی را بر عهده گرفته صاحب 5 شکست، سه مساوی و فقط دو برد شده و باید خوشحال باشد که لیگ امسال آنقدر تیم ضعیف دارد که در رده سیزدهم قرار دارد در غیر اینصورت باید در رده پانزدهم قرار می‌گرفت؛ یعنی ضعیف‌ترین تیم لیگ برتر بعد از پدیده مشهد! البته اگر مهره‌های تراکتور را با نفت مسجدسلیمان و فجر سپاسی قیاس کنیم، قطعا تراکتور با تصمیمات ویرانگر زنوزی تبدیل به ضعیف‌ترین تیم لیگ بعد از پدیده شده و ادامه این روند آنها را در بین گزینه‌های سقوط قرار خواهد داد.

 

عدم مقبولیت سولدو

وحید فاضلی چند روز بعد از آمدن سولدو به تراکتور به کادر فنی این تیم اضافه شد ولی دو،سه هفته پیش از سمت خود در این تیم کناره‌گیری کرد و دلیلش هم نتایج ضعیف تیم بود. جالب اینجا است که فاضلی یک جلسه فنی هم با سولدو برگزار کرد و در آن جلسه خطاب به سولدو گفت:« با تمام احترامی که برای شما قائل هستم باید بگویم که هیچ نشانه‌ای از پیشرفت فنی در تراکتور نمی‌بینم و این رویه باید تغییر کند.»

نکته مهم در مورد سولدو این بود که او در خصوص مسائل فنی اختیار چندانی هم به فاضلی ندارد و این مربی هم دیگر در تمرینات حاضر نشد. تراکتور با این مربی کروات تغییر خاصی پیدا نکرده و حتی یک مربی متوسط ایرانی هم می‌توانست همین نتایج را در 9 بازی گذشته بگیرد. مسئله نگران کننده در تراکتور اما این است که بازیکنان از لحاظ فنی سولدو را قبول ندارند و این موضوع می‌تواند مشکلات تیم تبریزی را بیشتر کند. آنها در 3 بازی آینده باید برابر فجر سپاسی (در شیراز)، نساجی و گل‌گهر (درتبریز) روبرو شوند که هر 3 بازی برای تراکتور سخت خواهد بود. عدم نتیجه گیری در این 3 بازی می‌تواند جایگاه سولدو در تراکتور را قبل از تعلطیلات لیگ متزلزل‌تر از قبل کند.

ادامه نتایج ضعیف سولدو، قطعا فشارها را روی این مربی بیشتر خواهد کرد، همین حالا هم برخی هواداران تراکتور خواهان قطع همکاری با این مربی هستند، باید دید در نهایت سرنوشت این مربی کروات روی نیمکت سرخ‌های تبریز به کجا خواهد رسید.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها