چراغ سبز هافبک پرسپولیس برای تمدید قرارداد

ترابی: دوست دارم با پرسپولیس تمدید کنم

همه بازیکنان منتظر مشخص شدن وضعیت مدیریت باشگاه هستند ولی من باز هم تاکیدمی‌کنم که دوست دارم در پرسپولیس بمانم.

مهدی ترابی هافبک تیم فوتقال پرسپولیس از علاقه‌اش برای تمدید قراداد با پرسپولیس خبر داد.

به گزارش مستقل آنلاین، قرارداد مهدی ترابی هافبک تاثیرگذار پرسپولیس در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و این در حالی است که سید مجید صدری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدتی پیش اعلام کرده بود که باشگاه با نفراتی چون ترابی برای تمدید قرارداد مذاکره خواهد کرد.

ترابی در گفت‌وگو با مستقل آنلاین در خصوص اینکه آیا حاضر است قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند گفت:« من پرسپولیس را دوست دارم و کجا برای من بهتر از پرسپولیس است. طبیعتا دوست دارم در این تیم بمانم و قراردادم را تمدید کنم ولی واقعیت این است که مسئولان باشگاه هنوز صحبتی با من انجام نداده‌اند.»

او در قسمت دیگری از صحبت‌هایش تصریح کرد:« در ابتدا باید تکلیف مدیریت باشگاه مشخص شده و مدیرعامل انتخاب شود تا من هم بدانم با چه کسی طرف هستم. همه بازیکنان منتظر مشخص شدن وضعیت مدیریت باشگاه هستند ولی من باز هم تاکیدمی‌کنم که دوست دارم در پرسپولیس بمانم.»

ترابی در ارتباط با وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر گفت:« شرایط ما خوب است و فقط 3 امتیاز با صدر جدول فاصله داریم. قطعا تمام هدف‌مان این است که ششمین قهرمانی لیگ را به هواداران هدیه دهیم.»

وی در خصوص حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد:« این تلخ‌ترین اتفاق ممکن بود و نمی‌دانم چه باید بگویم. لیگ قهرمانان یک ویترین بزرگ بود که از متاسفانه از حضور در این جام مهم محروم شدیم.»

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها