گران ترین هدیه ایی که رونالدو در طول عمرش گرفته است + عکس

ماه گذشته‌ی میلادی تولد ۳۶ سالگی کریستیانو رونالدو بود.

ماه گذشته‌ی میلادی تولد ۳۶ سالگی کریستیانو رونالدو بود و او کادو‌ها و هدیه‌های مختلفی را به همین مناسبت دریافت کرده بود. اما رونالدو در تولد ۳۵ سالگی خود که مربوط به یکسال قبل است، هدیه‌ای دریافت کرد که تبدیل به گران‌ترین هدیه و کادوی عمرش شد، اما آن چه بود؟

 

67061A7E-BDB7-4A44-842E-1D9D9B04DE69

 

جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو که در حال حاضر با او در شهر تورین زندگی می‌کند و در کنار فرزندان خود هستند، به مناسبت تولد ۳۵ سالگی رونالدو یک کادوی ویژه به او داده بود که تبدیل به گران‌ترین هدیه‌ی عمر کریستیانو رونالدو شد. این هدیه که در واقع رونالدو را سوپرایز کرد یک خودرو مرسدس بنز جی واگن بود که قیمتی حدود ۹۳ هزار پوند داشته و خودروی گران قیمتی به شمار می‌رود.

رونالدو این ماشین را به صورت کادوپیچ شده برای تولد ۳۵ سالگی خود دریافت کرده بود و سوپرایز شد، اما او برای تولد ۳۶ سالگی خود که در ماه میلادی گذشته بود، کادویی در این حد خاص و گران قیمت تری دریافت نکرد تا همچنان این ماشین لقب گران‌ترین هدیه‌ای که رونالدو گرفته را یدک بکشد.

باید دید که دوران فوتبال رونالدو تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. او با توانایی بالای خود در فوتبال تقریبا همه چیز را در زندگی به دست آورد.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها