علیرضا بیرانوند در کنار همسر و دو فرزند زیبایش + تصاویر

علیرضا بیرانوند ملی پوش پرسپولیس را در کنار همسر و دو فرزند زیبایش طاها و بارانا می بینید.

علیرضا بیرانوند در کنار همسر و دو فرزند زیبایش + تصاویر

علیرضا بیرانوند ملی پوش پرسپولیس متولد 30 شهریور 1371 را در کنار همسرش و دو فرزندش طاها و بارانا می بینید. علیرضا بیرانوند در سال 1389 با همسرش ازدواج کرد. علیرضا بیرانوند یکی از دلایل موفقیتش را زود ازدواج کردنش می داند او می گوید چون بعد از تمرین مجردها به تفریح می پردازند و حاشیه اطرافشان زیاد می شد اما من همیشه بعد از تمرین همسر و فرزندانم منتظرم هستند و مستقیم به خانه می روم. علیرضا بیرانوند می گوید : در کودکی زندگی سختی داشتم و حال در بزرگسالی با کسب موفقیت های بزرگم ، تلخی و رنج های دوران کودکی ام را فراموش کرده ام.

 

احمد مهرانفر (ارسطو پایتخت) در کنار همسر و پسر کوچکش + تصاویر

 

علیرضا بیرانوند

 

خبر جدایی همسر علیرضا بیرانوند را برخی از شبکه های اجتماعی و کانال ها باز نشر می کنند. این خبر البته در حد شایعه هست و ما هنوز نمی توانیم صحت آن را تایید یا رد کنیم. با این حال سنگربان پرسپولیس هنوز در خصوص این خبر هیچ واکنشی نشان نداده است. علیرضا بیرانوند متولد ۳۰ شهریور سال ۷۱ در خرم آباد استان لرستان است.

 

علیرضا بیرانوند

 

علیرضا بیرانوند درباره زندگی خود در تهران قبل از مشهور شدن می گوید که در آغاز ورودش در تهران خانه عمه اش زندگی می کرده و در یک فست فود کار می نموده است و بعد از در یک کارواش به علت قد بلندش مسئول کار و نظافت ماشین های شاسی بلند بوده است. او در فصل ۹۴-۹۳ لیگ برتر فوتبال ایران به عنوان برترین دروازه بان سال انتخاب شد.

 

علیرضا بیرانوند

 

علیرضا بیرانوند در بیست و هفتم اردیبهشت سال ۹۷ با قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست. علیرضا بیرانوند ابتدا در پست حمله بازی میکرده است که بعد از یکبار در دروازه ایستادن همه وی را تشویق کرده اند که به خاطر نترس بودن و قد و هیکل و دست های کشیده وی بیشتر توانست در این پست موفق شود. بیرانوند بعد ورود به تهران به تیم وحدت تهران پیوسته در سنین نوجوانی و بعد ازن توسط فردی به نام کمپانی به تیم نوجوان نفت تهران انتقال پیدا کرده است. وی بعد از حضور در تیم نوجوانان نفت به تیم بزرگسالان ورود پیدا نمود و در سال ۲۰۱۱ اولین بازی خود را برای این تیم آغاز نمود و خیلی زود خود را نشان داد. این سر آغاز پیشرفت بیرانوند در دروازه بانی بود.

 

ازدواج شوم داماد با مادر زن دردسرساز شد + جزئیات

 

علیرضا بیرانوند

 

علیرضا بیرانوند در فصل ۱۳۹۵–۱۳۹۶ با قراردادی ۲ ساله به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست. وی در ۲۷ اردیبهشت ۹۵ قراردادی دو ساله با پرسپولیس بست و مدتی بعد این قرارداد را به مدت پنج سال یعنی تا سال ۱۴۰۰ تمدید کرد. در ادامه عکسی از علیرضا بیرانوند  در کنار همسر و دو فرزندش مشاهده می نمایید:‌

 

علیرضا بیرانوند

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها