باشگاه و سنگربان مس سونگون نامزد عنوان بهترین‌های فوتسال جهان در سال 2020

باشگاه و سنگربان مس سونگون از سوی سایت جهانی فوتسال پلنت نامزد عنوان بهترین تیم باشگاهی و بهترین سنگربان فوتسال جهان در سال 2020 معرفی شدند.

به گزارش مس پرس، سایت جهانی فوتسال پلنت هر ساله بهترین‌های فوتسال جهان را معرفی می‌کند که در این میان باشگاه مس سونگون با باشگاه‌های اینتر موویستار و بارسلونای اسپانیا، مگنوس و کورینتیانس برزیل، KPRF مسکوی روسیه، اسپورتینگ پرتغال، ناگویا اوشنز ژاپن، چونبوری تایلند و تای‌سون‌نام ویتنام برای کسب عنوان بهترین تیم باشگاهی جهان در سال 2020 رقابت می‌کند.

باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون، موفق به کسب عنوان قهرمانی سه دوره گذشته لیگ برتر فوتسال شده است و  در دو دوره پایانی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا، یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی به دست آورده است.

همچنین این سایت معتبر ورزشی «علیرضا صمیمی» دروازه‌بان ارزنده تیم ملی ایران و باشگاه مس سونگون را در جمع ده دروازه‌بان برتر جهان و نامزد کسب عنوان برترین گلر جهان در سال میلادی گذشته معرفی کرد.

گفتنی است، صمیمی در چهار سال گذشته همواره در لیست نهایی برترین دوازه بانان جهان از سوی سایت جهانی فوتسال پلنت معرفی قرار گرفته است

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها