کنایه سنگین استقلالی ها به رادوشویچ+ سند

مجید نامجو مطلق مربی تیم استقلال بعد از پیروزی تیمش در نیمه نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس از عملکرد حسین حسینی سنگربان تیمش ابراز رضایت کرد تا به طور غیر مستقیم به عملکرد گلر قرمزپوشان کنایه زده باشد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که در پایان فصل یک جام را به هواداران استقلال هدیه کنند.

به گزارش مستقل آنلاین مجید نامجو مطلق در نشست خبری بعد از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس اظهار داشت:

ایام محرم را به شیعیان جهان تسلیت می‌گویم. قبل از هر چیز برد را به هواداران تبریک می‌گویم چون جای آنها واقعا خالی بود.

وی افزود:

در نیمه اول بازی خیلی خوبی کردیم و تیم برتر میدان بودیم و ۳ موقعیت گل هم داشتیم اما فقط با یک گل از زمین بیرون رفتیم. در نیمه دوم در شرایطی که تیم ما ۱۰ نفره بود و فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفته بود گل تساوی را دریافت کردیم.

مربی استقلال تاکید کرد:

می‌دانستیم پرسپولیس در نیمه دوم شروع حمله‌ای را در پیش خواهد داشت و ما بازی را خوب شروع کردیم اما پیام حیدری دچار اشتباه شد و خطای هند اسماعیلی را اعلام کرد و از همان فضای خالی اسماعیلی پرسپولیس به گل رسید.

وی ادامه داد:

بعد از این اتفاق بازی متعادل شد و بازیکنان احتیاط کردند اما روی غفلت گل دوم را دریافت کردیم اما بچه‌های ما با غیرت به بازی برگشتند و در وقت تلف شده گل مساوی را زدیم. ما در این دیدار ۳ هافبک تیممان را به دلیل مصدومیت تعویض کردیم و دستمان خالی شد اما از اینکه بازی به پنالتی کشیده شد خیلی نگران نبودیم.

نامجو مطلق تاکید کرد:

ما می‌دانستیم گلر خوبی مثل حسینی داریم و به همین دلیل نگرانی نداشتیم. خوشحالیم که بعد از نایب قهرمانی در جام حذفی به فینال رفتیم. امیدوارم امسال یک جام به هواداران بدهیم.

مربی استقلال در خصوص دیدار فینال عنوان کرد:

تراکتور تیم خوب و پرستاره‌ای است و ما بازی سختی داریم. ما در این بازی ۱۲۰ دقیقه بازی کردیم و باید یک ریکاوری خوبی داشته باشیم. آن بازی خیلی سخت است اما می‌خواهیم در شهر مقدس مشهد قهرمانی را کسب کنیم.

وی در خصوص برگزاری احتمالی سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس گفت:

قطعا همینطور است. ما می‌توانیم دربی خوبی با پرسپولیس داشته باشیم. البته ما در آسیا هم حضور داریم ولی با وجود اینکه حتی یک روز هم استراحت نداریم به دنبال حفظ اعتبار فوتبال ایران هستیم.

نامجومطلق در خصوص داوری بازی گفت:

فکر می‌کنم او تمرکز لازم را نداشت به خصوص در صحنه‌ای که گل تساوی پرسپولیس رقم خورد. من برای حیدری احترام زیادی قائلم ولی معتقدم او می‌تواسنت تمرکز کافی در برخی صحنه‌ها داشته باشد.

منبع :پارس فوتبال

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها