در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت مس و سرپرست فدراسیون فوتبال ایران

تیم مس رفسنجان جام قهرمانی را بالای سر برد و به لیگ برتر راه یافت

جشن قهرمانی و صعود به لیگ برتر تیم فوتبال مس رفسنجان با حضور «حیدر بهاروند»، سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ و دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار شد. شاگردان «محمد ربیعی»، شب گذشته پس از تساوی یک بر یک مقابل...

تیم مس رفسنجان جام قهرمانی را بالای سر برد و به لیگ برتر راه یافت

به گزارش «مس‌پرس» جشن قهرمانی و صعود به لیگ برتر تیم فوتبال مس رفسنجان با حضور «حیدر بهاروند»، سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ و دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار شد. شاگردان «محمد ربیعی»، شب گذشته پس از تساوی یک بر یک مقابل بادران جام قهرمانی رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال را بالای سر برده و به مسابقات لیگ برتر کشور راه یافتند.

در مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال کشور، جام آزادگان، در پایان فصل 98 ـ 99 به تیم فوتبال مس رفسنجان «احمد انارکی‌محمدی»، معاون حقوقی و امور مجلس و استان‌های وزارت صمت، «حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، «حسین احمدی»، مدیر مجتمع مس سرچشمه، «آرمان حسنی»، مدیرعامل موسسه صندوق بازنشستگی شرکت مس و «میثم پاریزی»، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، هیئت همراه، اعضای هیئت فوتبال استان کرمان و مسئولان محلی در محل ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان حضور داشتند.

شب گذشته در حالی هفته آخر رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به پایان رسید که مس رفسنجان در شهر رفسنجان با تساوی یک بر یک مقابل بادران به کار خود پایان داد. اگرچه مس رفسنجان چند هفته مانده به پایان رقابت‌ها، قهرمانی و صعود خود به لیگ برتر را قطعی کرده بود. به این ترتیب مس رفسنجان با کسب 67 امتیاز از 34 بازی قهرمان لیگ دسته اول فوتبال کشور شد و به لیگ برتر راه یافت.

گفتنی است تیم فوتبال مس کرمان هم با 63 امتیاز و تفاضل یک گل کمتر از آلومینیوم اراک از صعود باز ماند و در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها