دفاع تمام قد از حسینی

مربی دروازه‌بانان تیم استقلال گفت: آقایان می‌خواستند تحت هر شرایطی لیگ را برگزار کنند که دارند این کار را انجام می‌دهند. برای ما دیگر وضعیت سفید و قرمز فرقی نمی‌کند.

دفاع تمام قد از حسینی

مستقل آنلاین | بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بانان تیم استقلال درباره دیدار حساس امشب در شهر جم مقابل پارس جنوبی با ما همکلام شد. بهزاد غلامپور همچنین درباره گل استثنایی که محمد میری به استقلال زد هم صحبت کرد.

آقای غلامپور، شرایط تیم پس از تساوی مقابل نساجی چطور است؟

بهزاد غلامپور گفت:

شکر خدا وضعیت بدی نداریم. شرایط بچه‌ها خوب است و تقریباً اکثر بازیکنان به شرایط تمرینی رسیده‌اند. البته چند نفر دوباره مصدوم شدند، ولی ما به این موضوع عادت کرده‌ایم که در مسابقات همیشه چند نفر را نداشته باشیم.

خبر دارید به یکی از استان‌هایی می‌روید که وضعیتش قرمز کرونایی است؟

این مسائل دیگر کهنه شده و تأثیری ندارد. گفتنش هم بی‌فایده است. آقایان می‌خواستند تحت هر شرایطی لیگ را برگزار کنند که دارند این کار را انجام می‌دهند. برای ما دیگر وضعیت سفید و قرمز فرقی نمی‌کند. دستور دادند بازی کنیم، باید برویم بازی کنیم.

شنیدید آرش برهانی هم کرونا گرفت؟

بهزاد غلامپور گفت:

بله! آرش برهانی و عظیم گوگ بازیکن خودمان هم دچار این بیماری شدند که برای‌شان آرزوی سلامتی می‌کنم. همچنین امیر قلعه‌نویی که دچار ناراحتی قلبی شده است. ان‌شا‌ءا… خدا همه بیماران را شفا بدهد.

راجع به گلی که از نساجی خوردید، صحبت کنید.

شوتی که بازیکن نساجی به سمت دروازه حسینی زد، از آن ضرباتی بود که هر صد سال یک‌بار زده می‌شود. قسمتش بود که گل بزند و گل هم شد.

این قبیل توپ‌ها را چطور می‌توان مهار کرد؟

بهزاد غلامپور گفت:

مهارش بسیار سخت است. یعنی اگر سیدحسین این توپ را می‌گرفت، کارش معرکه بود ولی به هر حال این شوت ناگهانی بود و گرفتن آن خیلی سخت.

حالا و پس از این گل روحیه حسینی چطور است؟

روحیه‌اش عالی است. او دروازه‌بان بزرگی است و با خوردن یک گل روحیه اش را از دست نمی‌دهد.

اما پس از گلی که نساجی زد، ویدیو‌ها و شوخی‌های زیادی با این شوت از راه دور انجام شد. این مسائل روحیه حسینی را تحلیل نبرده است؟

بهزاد غلامپور گفت:

او روحیه مبارزه دارد. تمرین می‌کند و اینقدر در تمرینش پرتلاش است که باور نمی‌کنید. شک نکنید او پرقدرت‌تر از قبل ادامه خواهد داد. باید در تمرین باشید و روحیه اش را ببینید.

از تیم پارس جنوبی چقدر شناخت دارید؟

پارس جنوبی به تازگی مربی اش را عوض کرده و سیروس پورموسوی جزو مربیان قابل احترام است. به هر حال ما راهی جز پیروزی و کسب ۳ امتیاز نداریم تا بتوانیم سهمیه آسیایی‌مان را زنده کنیم.

با توجه به لغو دیدار قبلی تان با پارس جنوبی در جم، منتظر حاشیه یا اتفاق خاصی نیستید؟

بهزاد غلامپور گفت:

به هر حال ما پیش‌بینی همه چیز را کرده‌ایم ولی باز هم باید بگوییم ما دروغی نداشتیم به کسی بگوییم. تست‌ها و جواب‌هایش مشخص است و اگر به جم نرفتیم، برای حفظ سلامتی بچه‌های تیم پارس جنوبی بود. امیدوارم در این بازی بتوانیم هر ۳ امتیاز را بگیریم تا بیشتر از این شرمنده هواداران نشویم.

منبع :پارس فوتبال

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها