درخواست نقل و انتقالاتی یحیی گل‌محمدی

گل‌محمدی اصرار زیادی دارد که ۴ بازیکن پرسپولیس برای فصل آینده حفظ شوند.

درخواست نقل و انتقالاتی یحیی گل‌محمدی

مستقل آنلاین | چند ساعت پس از اینکه هواپیمای پرسپولیسی‌ها در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست و یحیی گل‌محمدی و مهدی رسول‌پناه نیز با خبرنگاران صحبت کردند، گل‌محمدی سرمربی سرخ‌ها به ساختمان باشگاه رفت تا جلسه‌ای را با سرپرست باشگاه پرسپولیس برگزار کند. او در این جلسه مشکلات و مسائل پیش رو را با مهدی رسول‌پناه در میان گذاشت. با توجه به بازی‌های حساس لیگ قهرمانان و همچنین فصل نقل و انتقالات، انتظار می‌رفت گل‌محمدی صحبت‌هایی را با سرپرست قرمز‌ها در میان بگذارد که شنیدیم همین‌طور هم بوده است.

سرمربی موفق پرسپولیس در این جلسه از رسول‌پناه خواست اسکلت این تیم برای فصل آینده حفظ شود. گل‌محمدی اصرار زیادی دارد که ۴ بازیکن این تیم برای فصل آینده حفظ شوند. قرارداد علی علیپور و بشار رسن در پایان فصل جاری با پرسپولیس به اتمام می‌رسد. شجاع خلیل‌زاده و مهدی ترابی نیز بند‌هایی در قرارداد خود گنجانده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی با پرداخت مبلغی از پرسپولیس جدا شوند!

به تازگی شنیده شد یک تیم قطری (احتمالاً الدحیل) پیشنهاد وسوسه‌انگیز یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری به مهدی ترابی ارائه داده است. مضاف بر اینکه این هافبک تکنیکی و تأثیرگذار پیشنهاد بسیار خوبی هم از لیگ بلژیک دارد و حفظ او کار بس دشواری است.

از سوی دیگر شجاع خلیل‌زاده نیز از برخی تبعیض‌ها در مبلغ قرارداد بازیکنان پرسپولیس ناراضی است و شنیده می‌شود ساز جدایی کوک کرده است. همچنین خبردار شدیم گل‌محمدی در نشست دیروز خود با رسول‌پناه ضمن اشاره به سختی و دشواری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا یادآوری کرده این تیم با خرید ۳ یا ۴ بازیکن جدید تقویت شود. از طرفی سرمربی تیم قهرمان خواستار خرید چند ستاره لیگ برتر کشورمان نظیر دانیال اسماعیلی‌فر شده است. البته رسول‌پناه بار دیگر به گل‌محمدی گفته خرید بازیکن خارجی با توجه به بالا رفتن سرسام‌آور قیمت ارز غیرممکن است، اما قول می‌دهد بشار رسن عراقی را حفظ کند.

منبع |چارس فوتبال

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها