هشدار جدی پیشکسوت پرسپولیس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نباید انتظارات از پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بالا برود، چون تیم‌های ایرانی از لحاظ امکانات و پول سطح خیلی کمتری نسبت به تیم‌های آسیایی دارند.

مستقل آنلاین | فرشاد پیوس درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس که در آستانه چهارمین قهرمانی پیاپی خود در لیگ برتر است، اظهار داشت:

پرسپولیس تیم خوب و یک دستی است که بازیکنان این تیم چند سالی است با هم بازی می‌کنند. پرسپولیس ساختار دفاع و حمله‌اش خیلی خوب و منظم کار می‌کند و همچنین این تیم دارای نیمکت خیلی خوبی است.

وی با بیان اینکه «پرسپولیس می‌تواند از وجود بازیکنان جوانی مثل عبدی و روستایی در آینده بیشتر استفاده ببرد» ادامه داد:

این بازیکنان تا الان هم خیلی خوب کار کرده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد اگر باشگاه به بحث جوانان و تیم‌های پایه اهمیت بدهد می‌تواند مثل باشگاه‌های خارجی از بازیکنان تربیت شده خودش استفاده کند و دیگر به دنبال بازیکن بی‌کیفیت خارجی نرود.

فرشاد پیوس  پیشکسوت فوتبال پرسپولیس راجع به کسب چهارمین قهرمانی این تیم عنوان کرد:

قبلا هم گفته بودم که پرسپولیس از چند هفته مانده به پایان مسابقات قهرمان خواهد شد. پرسپولیس در دفاع و حمله خیلی خوب کار می‌کند و همه ابزار‌ها را برای قهرمانی دارد، مخصوصا هواداران که بزرگترین سرمایه باشگاه پرسپولیس به حساب می‌آیند.

فرشاد پیوس در رابطه با اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا هم مانند لیگ برتر موفق باشد، خاطرنشان کرد:

در آسیا شرایط فرق می‌کند و در آنجا باید خیلی با حوصله بازی کرد، چون در آسیا، تفکر‌ها فرق می‌کند و آن‌ها حرفه‌ای هستند و حرفه‌ای امکانات دارند. در آسیا یک تیم باید بتواند از کمترین موقعیت بیشترین استفاده را ببرد. لیگ قهرمانان آسیا با لیگ برتر خیلی فرق می‌کند و پرسپولیس باید در بازی‌ها خیلی جسورانه بازی کنند. البته نباید انتظارات از پرسپولیس بالا برود، چون تیم‌های ایرانی از لحاظ امکانات و پول سطح خیلی کمتری نسبت به تیم‌های آسیایی دارند.

فرشاد پیوس با اشاره به اینکه عده‌ای معتقدند پرسپولیس از سوی وزارت ورزش حمایت ویژه‌ای برای به قهرمانی می‌شود، عنوان کرد:

پرسپولیس یک تیم مردمی است، اما تیم‌های دیگر وقتی نتیجه نمی‌گیرند این صحبت‌ها را به میان می‌آوردند. مربیان یا برخی مدیران با عدم نتیجه‌گیری تیم‌شان بهانه‌های این‌چنینی می‌آوردند و یا داور را متهم می‌کنند.

فرشاد پیوس درباره عملکرد یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس اضافه کرد:

یحیی مربی باتجربه‌ای است که در پرسپولیس هم شرایط خیلی خوبی داشته و موفق شده است. او دانش بالایی دارد و به دلیل اینکه خودش سال‌ها در پرسپولیس بازی کرده می‌تواند به خوبی تیم را مدیریت کند.

مهاجم پیشین پرسپولیس همچنین در مورد احتمال انتقال کریم باقری به تیم ملی یادآور شد:

من فکر می‌کنم کریم امسال هم باید بماند و به تیم کمک کند. او چند سال مربی تیم بوده و می‌تواند مشاور خیلی خوبی باشد. او سرما و گرمای تیم را چشیده و تداوم حضورش مهم است.

سرمربی چوکای تالش درباره وضعیت این تیم نیز گفت:

چوکا بعد از ۲۰ سال می‌خواهد صعود کند. الان در لیگ دسته دوم، ۴ بازی مانده که اگر در این بازی‌ها ٧ امتیاز بگیریم قهرمان می‌شویم و به لیگ دسته اول صعود می‌کنیم.

منبع :پارس فوتبال

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها