غمگین‌ترین قهرمان والدبباس

دنیای مجازی واکنش‌های زیادی به قهرمانی دیشب رئال مادرید در لالیگا داشته. واکنش‌هایی که طیفی از شادی و تمجید و انتقاد و اتهام‌زنی را شامل می‌شود.

غمگین‌ترین قهرمان والدبباس

ه گزارش "مستقل آنلاین"‌، از دیشب و زمانی که سوت پایان بازی رئال مادرید و ویارئال به صدا درآمد و سفیدپوشان مادرید موفق شدند این بازی را 2-1 به سود خود پایان داده و برای سی و چهارمین بار قهرمان لالیگا شوند فضای مجازی سرشار از واکنش نسبت به این قهرمانی بوده.

 

طبیعتا بخش عمده واکنش‌ها به دو کمپ هواداران رئال و هواداران بارسا اختصاص دارد و بسته به اینکه کاربر عضو کدام کمپ باشد توییت او یا ستایش و شادی از این قهرمانی و یا ابراز ناراحتی و اتهام‌زنی به رئال مادرید و قهرمانی‌اش است. اما اضافه شدن چهره‌های مشهور به واکنشهای مجازی نسبت به قهرمانی رئال باعث بوجود آمدن فضایی جالب شده است.

 

یکی از موضوع‌های جالب توجهی که بعد از قهرمانی رئال در فضای مجازی واکنش‌های زیادی برانگیخته واکنش و شرایط گرت بیل ستاره ولزی و جنجالی مادرید در جشن قهرمانی دیشب این تیم است.

 

 

بعد از تصاویری که در روزهای گذشته از گرت بیل منتشر شد و او را در حال خوابیدن روی سکوهای ورزشگاه نشان می‌داد یک موج جدید علیه او در اسپانیا به راه افتاد. اما زین‌الدین زیدان پشت ستاره ولزی خود ایستاد و در همان زمان در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت:" خدای من، این چه سوالی است. ما به فکر بازی فردا هستیم و گرت هم همینطور. او یکی از ما است. شما سعی می‌کنید بین ما اختلاف بیندازید ولی موفق نمی‌شوید. هر روز از من این سوال را می‌پرسید. البته حق‌تان است. بپرسید. ولی در تیم ما همه با هم متحد هستند و یک جور فکر می‌کنند چون ما همه یک چیز می‌خواهیم".

 

با این حمایت قاطع بود که زیدان در بازی دیروز که می‌توانست قهرمانی رئال را قطعی کند و در نتیجه مهمترین بازی فصل به حساب می‌آمد از گرت بیل در ترکیب تیمش استفاده کرد. اما صرف حضور بیل در ترکیب رئال و شرکتش در جشنهای قهرمانی بعد از بازی کافی بود تا واکنش‌های زیادی در فضای مجازی به دنبال داشته باشد.

 

 

گری لینه‌کر ستاره سابق انگلیسی و مجری معروف این کشور به بهانه قهرمانی رئال تصمیم گرفت به گرت بیل ستاره ولزی این تیم بپردازد. او با انتشار تصویر جنجالی چند روز پیش گرت بیل که او را روی سکوها در حال چرت زدن نشان می‌داد و خشم رئالی‌ها را برانگیخته بود نوشت:" گرت بیل حتی زمانی که اهمیت نمی‌دهد هم جام قهرمانی می‌برد".

 

 

 

 

 

کاربر دیگری به حرکات عجیب و غریب و حاکی از بی‌تفاوتی گرت بیل در زمان جشن قهرمانی رئال در کنار دیگر بازیکنان این تیم اشاره کرده و در توییتی می‌نویسد:" وقتی به گرت بیل نگاه می‌کنم گریه‌ام می‌گیرد". در فیلمی که به ضمیمه این توییت منتشر شده بازیکنان رئال به همراه جام قهرمانی در مقابل خبرنگاران ایستاده و مشغول آواز خواندن و شادی هستند. گرت بیل که در حاشیه‌ای‌ترین نقطه کادر قرار گرفته با لبخندی بر لب از همراهی با آوازخوانی آنها خودداری کرده و تنها در این قاب حضوری حداقلی دارد.

 

 

 

کاربر دیگری با اشاره به همین موضوع می‌گوید:" نگاه کردن به صورت گرت بیل در زمان جشن بازیکنان رئال دردناک بود".

 

 

 

آندر کورتز روزنامه‌نگار اسپانیایی هم با توییتی در این باره نوشت:" فکر کردن به این برایم جالب است که گرت بیل الان بعد از راحت شدن خیالش از لیگ دارد صبحانه می‌خورد تا برود و به گلف بازی کردنش برسد".

 

 

 

یک کاربر دیگر وضعیت گرت بیل در قهرمانی رئال را به حالت غمگین بودن او نسبت داده و می‌نویسد:" گرت بیل غمگین‌ترین قهرمان تاریخ است".

 

 

یک کاربر دیگر شعری ولزی را مناسب توصیف حال گرت بیل می‌داند و با اشاره به شعری از دیلان تامس شاعر ولزی می‌گوید این بهترین توصیف برای جادوگر ولزی فوتبال است. "آرام و با طمانینه به شب وارد نشو؛ در پایان روز عصری که گذشته باید سوزانده شده، ویران گردد؛ بخروش، بخروش علیه مرگ نور".

 

منبع :ورزش سه

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها