بوندسلیگا بازهم به تعویق افتاد

رقابت‌های لیگ فوتبال آلمان (بوندسلیگا) تا اواخر اردیبهشت ماه از سر گرفته نخواهد شد.

بوندسلیگا بازهم به تعویق افتاد

در حالی که پیش بینی می‌شد مسابقات فوتبال بوندسلیگای آلمان از روز ۹ می (۲۰ اردیبهشت) از سرگرفته می شود، اما این امر حداقل یک هفته دیگر به تعویق افتاد.

تصمیم گیری درباره شروع مسابقات فوتبال بوندسلیگای آلمان، ۲ هفته دیگر به تعویق افتاد و این بدان معنی است که زودترین زمان از سرگیری این رقابت‌ها ۱۶ می (۲۷ اردیبهشت) خواهد بود.

پس از شیوع ویروس کرونا در اروپا، بوندسلیگای آلمان از اواسط مارس به حالت تعلیق درآمد و پیش بینی می‌شد این هفته درباره از سرگیری آن تصمیم گیری شود. اما اکنون بر اساس گزارش رسانه‌ها این تصمیم گیری به تعویق افتاده است و شروع مجدد بازی‌ها از روز ۹ می‌ عملا منتفی است.

پس از شروع مجدد بازی ها، حداکثر ۲۱۳ نفر از مسئولان و مقامات مجاز خواهند بود در طول مسابقات در ورزشگاه (بر روی سکو‌ها یا کنارزمین بازی) حضور داشته باشند. در حالی که ۱۰۹ نفر دیگر شامل کادر امنیتی خارج از ورزشگاه مستقر خواهند شد تا از تجمع هواداران در بیرون ورزشگاه جلوگیری کنند.

بازیکنان توسط تیم بهداشتی و ماموران امنیتی کنترل خواهد شد و تحت آزمایش‌های منظم قرار خواهند گرفت. هرگونه ابتلای بازیکنان به کسانی که مسئول هستند گزارش خواهد شد، اما تیم به طور اتوماتیک قرنطینه نخواهد شد. با این وجود صحبت‌های دولت مردان در روز پنجشنبه میزان آمادگی زیرساخت‌ها برای بازگشت فوتبال را روشن‌تر خواهد کرد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها