بی احترامی سرپرست پرسپولیس به خبرنگاران در ماه مبارک رمضان

مهدی رسول پناه درحالیکه قول داد با خبرنگاران صحبت خواهد کرد، پس از ساعت‌ها که آنه ا را زیر باران معطل کرد باز هم زیر قولش زد.

بی احترامی سرپرست پرسپولیس به خبرنگاران در ماه مبارک رمضان

 مهدی رسول پناه، سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس پس از پایان جلسه با پیشکسوتان و مدیران حقوقی این باشگاه، راهی وزارت ورزش و جوانان شد تا جلسه مهمی را برگزار کند.

رسول پناه که پس از خروج از باشگاه پرسپولیس با خبرنگاران رو به رو شد و بیان کرد، جلسه مهمی در وزارت ورزش و جوانان دارد و پس از آن با اصحاب رسانه و خبرنگاران گفت‌وگو خواهد کرد، اما به باشگاه پرسپولیس بازنگشت و زیرقولش زد.

این فرد که دندانپزشک بوده و حالا سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس شده در هفته‌های اخیر نشان داده از مصاحبه فراری است و به جز بازیکنان و مربیان به اصحاب رسانه نیز قول‌های  واهی می‌دهد و شنیده می‌شود وی مدعی شده است تا زمانی که وزیر حکم مدیر عاملی را برایش زند فعالیتش در این باشگاه را به صورت جدی انجام نمی‌دهد و به نوعی گرو کشی کرده است.

رسول پناه که ساعت حدود ۳ به وزارت ورزش رفت قرار بود پس از یک ساعت به باشگاه بازگردد، اما پس از حدود سه ساعت از سوی او به خبرنگاران اعلام شد که به باشگاه بازنخواهد گشت.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها