خبری از رکورد زنی آقای گل فوتسال جهان نیست

چندی پیش قرار بود کمیته فوتسال برای پس گرفتن رکورد گلزنی وحید شمسایی بازی دوستانه‌ای را برگزار کند، اما به دلایل مختلفی این کار صورت نگرفت.

خبری از رکورد زنی آقای گل فوتسال جهان نیست

چندی پیش فالکائو بازیکن سابق تیم ملی فوتسال برزیل با شرکت در بازی دوستانه تیم ملی کشورش برابر جزایر سلیمان موفق شد رکورد آقای گلی فوتسال جهان را از دست وحید شمسایی ملی پوش کشورمان در بیاورد و با زدن ۸ گل بیشتر نسبت به او آقای گلی فوتسال جهان را از آن خود کرد.

پس از این موضوع اعضای کمیته فوتسال تلاش کردند که با کشور‌های مختلف مذاکراتی را انجام دهند تا در صورت توافق شمسایی در آن بازی شرکت کرده تا بتواند رکورد آقای گلی خود را پس بگیرد. یک منبع آگاه در کمیته فوتسال که نمی‌خواست نامی از او فاش شود در گفتگو با خبرنکار ما درباره آخرین شرایط برگزاری این مسابقه و اینکه آیا همچنان کمیته فوتسال به دنبال برگزاری این مسابقه است یا خیر اظهار داشت: پس از آن که فالکائو توانست رکورد شمسایی را بشکند کمیته فوتسال تلاش کرد تا با چند کشور مذاکراتی را انجام دهد تا شمسایی در آن بازی شرکت کرده تا بتواند رکوردش را از دست فالکائو در بیاورد. کمیته فوتسال با کشورهایی، چون قطر و فیلیپین صحبت‌هایی را انجام داد، اما بنا به دلایل مختلفی هر کدام از این کشور‌ها از بازی با ایران سرباز زدند و به نوعی می‌توان گفت که به احتمال بسیار زیاد برگزاری چنین مسابقه‌ای نشدنی و منتفی است.

از نکات جالب توجه در این موضوع می‌توان به این نکته اشاره کرد که فیفا در پیامی اعلام کرد که گل‌هایی که فالکائو در بازی‌های دوستانه و به خصوص در برابر جزایر سلیمان به ثمر رسانده قبول نیست و فیفا فقط گل‌هایی را قبول دارد که در بازی‌های رسمی به ثمر رسیده باشد. اگر این مورد درست باشد می‌توان گفت که همچنان آقای گلی فوتسال جهان مختص وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال کشورمان است و بعد از او فالکائو به عنوان دومین گلزن فوتسال جهان به حساب می‌آید.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها