گلزنان پیروزی بخش این فصل لالیگا

برترین بازیکنان این فصل لالیگا، از نظر به ثمر رساندن گل‌های پیروزی بخش برای تیم هایشان را بررسی کرده ایم.

گلزنان پیروزی بخش این فصل لالیگا

 گلزنی در فوتبال از مهم‌ترین ارکان این ورزش است. بازیکنان گلزن خیلی زود مورد توجه هواداران تیم‌ها قرار می‌گیرند. بازیکنی که بتواند با گلزنی خود عامل پیروزی تیمش شود جز با ارزش‌ترین بازیکنان یک تیم است.

در ادامه گزارش برترین بازیکنان این فصل لالیگا (لیگ برتر فوتبال اسپانیا) را از نظر به ثمر رساندن گل‌های پیروزی بخش بررسی می‌کنیم.

لیونل مسی رکورد دار گل‌های پیروزی بخش است

لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا با گل زنی خود عامل پیروزی آبی اناری پوشان در ۶ بازی بوده است. مسی در این فصل در ۳۱ بازی برای کاتالان‌ها به میدان رفته است که حاصل آن ثبت ۲۴ گل و ۱۶ پاس منجر به گل بوده است.

رده بعدی برترین گلزنان، میان ۳ بازیکن مشترک است. آلوارو موراتا، رائول گارسیا و الکساندر ایساک، هر کدام در ۴ بازی گل‌های پیروزی بخش تیمشان را به ثمر رسانده‌اند.

آلوارو موراتا ستاره تیم فوتبال اتلتیکو مادرید در این فصل در ۳۲ بازی برای تیمش به میدان رفته است که موفق به ثبت آمار ۱۲ گل و ۳ پاس منجر به گل برای تیمش شود.

الکساندر ایساک بازیکن تیم فوتبال رئال سوسیداد است. او در ۳۴ بازی برای تیمش بازی کرده است که حاصل آن ۱۴ گل زده و ۳ پاس منجر به گل بوده است.

رائول گارسیا بازیکن تیم فوتبال اتلتیک بیلبائو در این فصل در ۳۲ بازی برای تیمش به میدان رفته است. او موفق شده ۹ گل به ثمر برساند. اگر چه آمار گلزنی او نسبت به بازیکنان دیگر پایین‌تر است، اما گل‌های او بیشترین ارزش را داشته اند. ۴ گل از ۹ گل او منجر به پیروزی تیمش شده است. به عبارتی دیگر ۴۴.۵ درصد از گل‌های گارسیا، پیروزی بخش بوده اند. او در این فصل موفق به ثبت ۲ پاس منجر به گل هم شده است.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها