استعفا یا اخراج ساکت صحت ندارد

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: به زودی ابهام‌های مالی مربوط به فدراسیون را برطرف می‌کنیم.

 امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره برگزاری جلسه کمیته استیناف برای رسیدگی به پرونده بازی سپاهان و پرسپولیس بیان کرد: امیدوارم سال جدید همراه با موفقیت برای مردم باشد و رسانه‌ها باشد. همچنین به محمود فکری که در غم از دست دادن برادرش عزادار است، تسلیت  گفته و روز جهانی رادیو هم را به تمام زحمتکشان این عرصه تبریک می‌گویم. در نشست کمیته استیناف مباحث مفصلی صورت گرفت و موارد مرتبط از سوی هر ۲ باشگاه به استحضار اعضای این کمیته رسید. ان شاالله با توجه به جمع بندی‌های صورت گرفته در نخستین روز‌های هفته آینده، به صورت رسمی رای کمیته استیناف از سایت فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی می‌شود.

درباره لیگ طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و نهاد‌های بالادستی تصمیم می‌گیریم

او درباره آخرین وضعیت ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: سازمان لیگ توضیحات کاملی را ارائه کرده است. برخی موارد در الزام‌های ستاد مقابله با کرونا است و طبق آنچه این ستاد  و نهاد‌های بالادستی ما یعنی فیفا و AFC مدنظر دارند، مباحث مربوط به شروع لیگ پیش می‌رود.

شایعه همیشه درباره فدراسیون و باشگاه‌ها وجود دارد

علوی درباره مباحثی که درباره برخی تغییرات در فدراسیون فوتبال به گوش می‌رسد، اظهار داشت: همیشه درباره فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های بزرگ، مباحث مختلفی مطرح می‌شود و طرح این شایعات به نظر طبیعی می‌آید.  

امیدوارم درباره اصلاح اساسنامه اتفاق‌های  مثبتی رقم بخورد

او درباره آخرین اقدام‌های فدراسیون فوتبال برای اصلاح اساسنامه گفت: مسئولان کمیته حقوقی و تدوین مقررات شبانه روز در حال پیگیری این امر و برگزاری جلسه با دبیرکل و سرپرست محترم فدراسیون هستند تا ان شاالله در مورد تدوین پیش نویس اساسنامه به جمع بندی نهایی برسند. همین امروز (پنج شنبه) هم جلسه دیگری برگزار شد و امیدوارم مسائل مربوط به اصلاح اساسنامه طبق برنامه پیش برود و اتفاق‌های مثبتی رقم بخورد.

برخی شرکت‌ها آنلاین صحبت‌های ما را به ویلموتس انتقال می‌کنند

علوی درباره پیگیری‌های فدراسیون فوتبال نسبت به پرونده مارک ویلموتس بیان کرد: در این زمینه موارد مختلفی مطرح می‌شود، اما با توجه به اینکه از اظهارنظر‌های مختلف برداشت می‌شود و برخی شرکت‌ها به صورت آنلاین این موارد را به طرف مقابل منتقل می‌کنند، سیاست فدراسیون این است بحث‌های حقوقی را در جایگاه خودش پیگیری کند، اما برای همکاران عزیزم در رسانه‌های گروهی این حق را قائل هستم که نسبت به پرونده ویلموتس سوال کنند. ان شاالله در زمان مناسب که خیلی دور نیست، تمام موارد مربوط به این پرونده را اطلاع رسانی می‌کنیم.

تاج دوشنبه از بیمارستان مرخص شد 

او درباره آخرین وضعیت جسمانی مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون گفت: روز گذشته محمود اسلامیان در این مورد اطلاع رسانی کرد. من هم باید اشاره کنم که تاج برای درمان مشکل قلبی اش به فرانکفورت آلمان رفت و در این کشور به کرونا مبتلا شد. البته او دوشنبه از بیمارستان مرخص شد. اکنون هم شرایط درمانی تکمیلی اش را پشت سر می‌گذارد و ان شاالله هرچه سریع‌تر به تهران باز می‌گردد.

بحث استعفای ساکت یا اخراج او صحت ندارد

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره بحث استعفای محمدرضا ساکت از ریاست مرکز ملی فوتبال یا اخراج او اظهار داشت: بحث استعفای ساکت یا اخراج او صحت ندارد.  

به زودی ابهام‌های مالی مربوط به فدراسیون را برطرف می‌کنیم

علوی درباره شائباتی که درباره دریافتی کارلوس کی روش از پاداش جام جهانی ۲۰۱۸ به وجود آمد، گفت: در این زمینه علی سلیمانی، خزانه دار فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی کرد و فکر می‌کنم او مباحث را در این زمینه به صورت کامل توضیح داد. قصد داریم برای سیلمانی نشست خبری هم برگزار کنیم تا تمام ابهام‌هایی که درباره جزئیات مالی فدراسیون در پرونده‌های مدنظر رسانه‌ها وجود دارد برطرف شود. با توجه به تقارن موضوع با ماه مبارک رمضان، این نشست خبری را در زمانی برگزار می‌کنیم که دوستان اذیت نشوند.

تیم ملی ایران پس از ۱۵ سال به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا رسید

سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه محمود اسلامیان روز گذشته گفت تیم ملی ایران پس از ۱۵ سال به جمع ۴ تیم برتر جام ملت‌های آسیا رسیده و آیا این صحبت تاییدی بر پاداش سومی تیم ملی برای کارلوس کی‌روش بوده است، پاسخ داد: ما بعد از ۱۵ سال به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا رسیدیم. این را هم یادتان باشد جام ملت‌های ۲۰۱۹ اولین دوره‌ای  بود که دیدار رده‌بندی نداشت.   

فدراسیون برای حل مشکلات حقوقی و بین الملل کنار باشگاه‌ها است

علوی درباره برنامه‌های اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: روز گذشته جلسه‌ای درباره تامین منابع پایدار و تقویت برنامه ریزی‌های حوزه اقتصادی برگزار شد که به زودی در این زمینه هم اطلاع رسانی می‌کنیم. درباره تقویت برنامه ریزی‌ها در حوزه تیم‌های ملی و تقویت برخی دپارتمان‌ها و کمیته‌ها جلساتی برگزار کردیم. تاکنون سابقه نداشته در طول یک هفته هر روز فدراسیون جلسات مفصل داشته باشد. فدراسیون برای حل مشکلات حقوقی و بین الملل در کنار باشگاه‌ها است.

صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌ها از سرفصل‌های ما است

علوی درباره مشکلاتی که در راه صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌های بدهکار وجود دارد، بیان کرد:  کمیته صدور مجوز حرفه‌ای با مسئولیت سهیل مهدی جزء کمیته‌های فعال ما است و او در جلسات اخیر با باشگاه‌ها هم حضور داشت و موارد را پیگیری می‌کرد. این موضوع را هم به عنوان یکی از سرفصل‌ها مدنظر دارد.   

درباره جذب حامی مالی اطلاع رسانی می‌کنیم

علوی درباره جذب حامی مالی برای فدراسیون و خالی ماندن فضای تبلیغاتی ساختمان این فدراسیون گفت: حدود ۸ ماه است فضای بالایی ساختمان فدراسیون خالی است. این تابلو در گذشته برند‌های زیادی دیده و در آینده‌ای نزدیک درباره جذب حامی مالی هم اطلاع رسانی می‌کنیم.  

پاداش تمام بازیکنان تیم ملی امید پرداخت می‌شود

او درباره وضعیت معوقات مالی تیم‌های پایه و پاداش‌های گم شده تیم ملی امید بیان کرد: پاداشی گم نشده است. منابع مالی برای پرداخت پاداش ها، اما اگر کسی یک ماه حقوق نگیرد، نباید بگوییم پول او گم شده است. آن‌هایی که در مرحله نهایی همراه تیم حضور داشتند در فهرست دریافت پاداش هستند و حتما به آن‌ها پرداخت می‌شود. پاداش‌هایی هم داریم که برای قبل‌تر است و خواهش می‌کنم مباحث مالی و اقتصادی کشور را هم در نظر بگیرید.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها