اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد نامه به باشگاه بلژیکی

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام شماره حساب کالدرون به منظور واریز بخشی از مبلغ توافق شده انتقال بیرانوند برای او به آنتورپ بلژیک را رد کرد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد نامه به باشگاه بلژیکی

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام شماره حساب کالدرون به منظور واریز بخشی از مبلغ توافق شده انتقال بیرانوند برای او به آنتورپ بلژیک را رد کرد.

متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است: در پی پخش شایعاتی هدفمند و بی پایه پیرامون مکاتبه با باشگاه آنتورپ در اعلام شماره حساب آقای کالدرون به منظور واریز بخشی از مبلغ توافق شده انتقال علیرضا بیرانوند برای ایشان، به اطلاع می‌رساند این موضوع به هیچ عنوان صحت نداشته و ساخته و پرداخته ذهن افرادی است که با سواستفاده از اعتماد تعدادی از هواداران و همچنین تفرقه افکنی بین بازیکنان تیم، سعی در برهم زدن آرامش باشگاه برای نیل به اهداف شخصی خود هستند.

به همین منظور تصویر نامه ارسالی به باشگاه آنتورپ مورخ ۱۶/۱/۹۹ (۴ آپریل) جهت تنویر افکار عمومی و هواداران عزیز منتشر می‌شود.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس حق خود می‌داند نسبت به شایعه پردازان اعاده حیثیت نموده و از طریق مراجع قانونی پیگیر آن باشد.

لازم به ذکر است درخواست تغییر شماره حساب در قرارداد به دلیل معرفی یک نماینده جدید برای دریافت‌های آتی به دلیل قطع همکاری با شرکت صرافی قبلی است که مبالغ ارزی خارج از کشور به حساب آن واریز شده است.

در پایان نیز اعلام می‌شود در راستای شفاف سازی مالی که از اصلی‌ترین اهداف مدیریت جدید باشگاه است، هر گونه دریافتی و پرداختی به صورت شفاف از طریق سایت رسمی باشگاه اعلام خواهد شد تا هواداران، بازیکنان و سایر افراد مرتبط در جریان کامل تبادلات مالی باشگاه قرار داشته باشند.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد نامه به باشگاه بلژیکی

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها