خبر بد برای استقلالی ها و فرهاد مجیدی

یک هفته پراضطراب در انتظار باشگاه استقلال و هواداران این تیم است.

خبر بد برای استقلالی ها و فرهاد مجیدی

حتما در جریان هستید که سرور جپاروف ۹۳ هزار دلار از استقلال طلبکار است و طبق حکم فیفا، آبی‎ها تا ۲۲ اسفند مهلت داشتند که طلب این هافبک ازبکستانی را پرداخت کنند منتهی وقتی استقلالی‌ها از سرور مهلت جدید گرفتند، او تا پایان فرودین به آنها فرصت داد تا طلب او را به حسابش واریز کنند.

 

آنطور که سایت ورزش سه نوشته، آخرین مهلت جپاروف به استقلال، سوم اردیبهشت – دو روز دیگر- بوده و در صورتی که سعادتمند نتواند تا آن زمان مطالبات این بازیکن را پرداخت کند محرومیت استقلال از دو پنجره نقل و انتقالاتی قطعی خواهد بود.

 

جپاروف تنها کابوس خارجی سعادتمند نیست و آبی‌ها باید تا ۶ اردیبهشت ۶۷ هزار دلار به حساب گادوین منشا واریز کنند و گرنه او هم استقلال را محروم خواهد کرد.

 

مدیرعامل استقلال در شرایطی باید تا آخر هفته ۱۶۰ هزار دلار جور کند که فعلا عملی نشدن اولین وعده او یعنی پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی تا آخر فروردین باعث ناراحتی شاگردان فرهاد مجیدی شده و فرشید اسماعیلی اولین کسی بوده که اعتراض خود نسبت به بدقولی سعادتمند را رسانه‌ای کرده است.

 

حالا باید منتظر ماند و دید سعادتمند طی چند روز آینده می‌تواند مانع محرومیت استقلال شود یا هفته اول اردیبهشت تبدیل به روزهای کابوس واری در دوران مدیریت او خواهد شد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها