گزینه های ورودی و خروجی فرهاد مجیدی کیست؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال هنوز هیچ لیستی مبنی بر نیاز یا عدم نیاز بازیکنان در فصل بعد ارائه نداده است.

گزینه های ورودی و خروجی فرهاد مجیدی کیست؟

 سرمربی تیم فوتبال استقلال این روزها با دقت تمرینات انفرادی بازیکنان تیمش را از طریق فضای مجازی پیگیری می کند و حتی روز گذشته باشگاه استقلال خبری منتشر کرد مبنی بر شناسایی دو تن از استقلالی‌ها به عنوان بهترین نفرات در این تمرینات از نظر انجام تمرین و ارائه گزارش.

مجیدی هم مثل دیگر مربیان هنوز نمی داند تا پایان فصل تیمش چه برنامه‌ای دارد و یا این که اصلا قرار است لیگ نوزدهم خاتمه داده شده و کنسل شود یا ادامه پیدا کند و اگر قرار است ادامه پیدا کند از چه تاریخی باید تمرینات گروهی آغاز شده و مسابقات از چه زمانی شروع می شود. لذا طبیعی است که سرمربی آبیها از هم اکنون نمی تواند برنامه ای برای جذب بازیکن در فصل آینده داشته باشد.

در حالی برخی‌ از منابع خبری از آماده بودن لیست استقلال برای فصل بعد خبر می دهند که هنوز تکلیف بازیکنانی که باید قراردادشان برای فصل آینده تمدید شود مشخص نیست چون لیگ برتر ایران هم مثل اکثر لیگ های دنیا تحت تاثیر ویروس کرونا بلاتکلیف مانده است.

لیست نقل و انتقالات استقلال و هر تیم دیگری هم منوط است به مشخص شدن تکلیف لیگ نوزدهم و بازیکنانی که فعلا در عضویت این تیم قرار دارند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها