همه منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا هستیم

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: بازیکنان ما تمرینات اختصاصی و تک نفره انجام می‌دهند و ما تمرینات گروهی نداریم.

رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره وضعیت این تیم اصفهانی و اینکه شنیده می‌شود برخی از بازیکنان لیگ برتری با اجاره سالن بدنسازی تمرینات اختصاصی می‌کنند، اظهار کرد: بازیکنان ما براساس برنامه قلعه نویی تمرینات اختصاصی و تک نفره انجام می‌دهند و ما تمرینات گروهی نداریم. همچنین بازیکنان ما به صورت  غیرقانونی تمرین نمی کنند.  

فتاحی درباره اینکه شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس برنده پرونده بازی با سپاهان شده است، گفت: رای بازی تیم ما و پرسپولیس هنوز صادر نشده است و همانطور که کمیته استیناف اعلام کرد زمانی که شرایط عادی شود  جلسه برگزار می‌شود و با هماهنگی با کمیته استیناف قرار است نماینده باشگاه ما هم در این جلسه حاضر شود و توضیحات لازم را ارائه بدهد. امیدوارم کمیته استیناف رای عادلانه‌ای صادر کند و حق به حقدار برسد.  

سرپرست سپاهان درباره اینکه برنامه بازی‌های لیگ برتر فوتبال هنوز اعلام نشده است، بیان کرد: به هر حال شرایط به صورتی است که سازمان لیگ مقصر این بلاتکلیفی نیست و  همه منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا هستند تا وضعیت بازی‌های لیگ برتر مشخص شود. همچنین سلامتی اولویت اول است و بعد از آن فوتبال قرار دارد.  

کی روش و کومان با دریافت تاییدیه پزشکی راهی کشورشان شدند

او درباره اینکه کی روش استنلی و کومان به کشورشان بازگشتند، گفت: با توجه به اینکه بازی‌های لیگ برتر در اردیبهشت ماه برگزار نمی‌شود، به همین علت این ۲ بازیکن درخواست مرخصی کردند و با هماهنگی نیکفر و قلعه نویی امروز ساعت ۴ صبح از ایران راهی دوحه قطر شدند و از آنجا عازم کشورشان شدند.  

فتاحی درباره اینکه کی روش استنلی و کومان در کشورشان قرنطینه می‌شوند، بیان کرد: این ۲ بازیکن مراحل و تست‌های پزشکی را انجام دادند و تاییدیه پزشکی هم به آن‌ها دادیم تا مشکلی در کشورشان نداشته باشند. کی روش استنلی و کومان با شروع تمرینات و بازی‌های لیگ برتر به اصفهان بازمی گردند.  

سرپرست سپاهان درباره اینکه حقوق بازیکنان خارجی داده شده است، اظهار کرد: بله باشگاه سپاهان به تعهدات مالی خود عمل کرده است و براساس قرارداد‌ها حقوق بازیکنان را دادیم و هیچ مشکلی در این باره نداریم.  

او درباره اینکه شنیده می‌شود که لیگ قهرمانان آسیا قرار است به صورت متمرکز و بدون تماشاگر برگزار شود، گفت: ما طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کردیم که با برگزاری متمرکز بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا مخالف هستیم، چرا که ما ۲ بازی خارج از خانه برگزار کردیم و بهتر است مابقی بازی هایمان  با حضور هواداران اصفهانی در ورزشگاه نقش جهان  برگزار شود.  

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها