کمک ۳۰۰ میلیون تومانی گل گهری‌ها برای مقابله با ویروس کرونا

کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال گل گهر برای مقابله با ویروس کرونا مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

محمد جواهری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان گفت: با شیوع ویروس کرونا، شاهد جان فشانی و از خودگذشتگی کادر درمان در سراسر کشور و در شهرستان سیرجان بوده‌ایم. از آن جایی که این بیماری بی مقدمه و بدون پیش بینی در سراسر جهان شیوع پیدا کرد، بسیاری از ملزومات پزشکی و اقلام ضروری و بهداشتی از جمله ماسک و دستکش و لباس ویژه پزشکان در سراسر کشور در دسترس نبود.

او افزود: همدلی و همراهی مردم ایران همواره زبانزد خاص و عام بوده است. این همدلی در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نیز خود را نشان داد و در جای جای ایران شاهد آن بودیم که مردم با همراهی و حمایت کادر درمان نقش موثری در عبور از این بحران ایفا کرده اند.

جواهری خاطرنشان کرد: از آن جایی که همدلی و همراهی با کادر درمان می‌تواند انگیزه این فداکاران خط مقدم درمان را در مقابله با بیماری کرونا افزایش دهد؛ سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل گهر سیرجان نیز بر آن شدند تا در این اقدام خداپسندانه نقشی هر چند کوچک ایفا نمایند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان به اهدای مبالغی توسط تیم فوتبال گل گهر به منظور حمایت از کادر درمان اشاره کرد و گفت: سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل‌گهر برای مبارزه با بیماری مهلک کرونا و حمایت از کادر پزشکی و درمان شهرستان سیرجان مبالغی را جمعا تا سقف سه میلیارد ریال از قرارداد‌های خود به این منظور اختصاص دادند که به زودی اقلام بهداشتی و ضروری خریداری شده و در اختیار بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی شهرستان قرار داده خواهد شد.

جواهری تصریح کرد: جا دارد از این اقدام خداپسندانه اعضای تیم فوتبال و همدلی و همراهی با جان برکفان خط مقدم درمان تقدیر و تشکر نمایم. زحمات این عزیزان قابل تقدیر و ستایش است. ضمن آرزوی بهبود برای تمامی مبتلایان به ویروس کرونا و خداقوت به کادر پزشکی و درمان شهرستان سیرجان.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها