تاثیر مصدومیت بر اُفت قیمت ستارگان دنیای فوتبال

بسیاری از ستارگان فوتبال که به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نیستند و با افت قیمت مواجه شده اند.

پیش از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات فوتبال در قاره اروپا، بسیاری از ستارگان فوتبال در حال دست و پنجه نرم کردن با دوران مصدومیت بودند.

مصدومیت این بازیکنان باعث افت ارزش این بازیکنان از دیدگاه سایت ترانسفر مارکت شده است. در ادامه گزارش به بررسی افت قیمت بعضی از ستارگان فوتبال به علت مصدومیت می‌پردازیم.

ادن هازارد

ادن هازارد ستاره بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید در آگوست سال ۲۰۱۹ با قراردادی به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو از تیم فوتبال چلسی به جمع کهکشانی‌ها پیوست. او در زمان انتقالش ارزشی به اندازه ۱۵۰ میلیون یورو داشت. در حال حاضر این بازیکن با عملکرد ضعیف خود در تیم مادریدی و مصدومیت‌های پی در پی، ارزشی ۱۰۰ میلیون یورویی دارد. مصدومیت‌ها باعث کاهش ۳۳/۳ درصدی ارزش او شده است.

عثمان دمبله

عثمان دمبله ستاره فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا هم با کاهش ۵۰ میلیون یورویی قیمتش بعد از مصدومیت مواجه شده است. اوج قیمت او در فوریه سال ۲۰۱۹ بود که به ارزش ۱۲۰ میلیون یورویی رسید. او درحال حاضر ارزشی معادل ۷۰ میلیون یورو دارد.

دمبله از سال ۲۰۱۷ به جمع آبی اناری پوشان اضافه شده است. او ۳۴۴ روز از زمان پیوستن به بارسلونا را به علت مصدومیت، خانه نشین بوده است. در حال حاضر بعد از جراحی همسترینگ خود در ۱۱ فوریه توانایی همراهی تیمش را ندارد.

نیمار

نیمار جونیور ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن هم پس از مصدومیت‌های پی در پی، با کاهش قیمت ۱۱ درصدی موجه شده است. او اکنون ۱۶۰ میلیون یورو ارزش دارد.

گرت بیل

ستاره ولزی تیم فوتبال رئال مادرید که به مصدومیت‌های پی در پی مشهور است اکنون با افت قیمت ۳۳.۳ درصدی مواجه شده است. این بازیکن ولزی تا سال ۲۰۲۲ با کهکشانی‌ها قرارداد دارد. بعید است با وجود مصدومیت‌ها و تنش میان او با زیدان (سرمربی رئال مادرید) سال آینده در سانتیاگو برنابئو ماندنی باشد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها