آزمون با کمک یک بارسایی ۳ گل زد!

ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ در دیدار با اورال موفق شد سه بار دروازه حریف را باز کند و یک پاس گل بدهد.

 رقابت‌های لیگ برتر روسیه از امروز شنبه وارد هفته بیست و دوم شد که در دومین مسابقه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که برخلاف سه بازی اخیرش سردار آزمون را به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در استادیوم گازپروم آرنا مقابل اورال رده نهمی قرار گرفت.

آزمون که نمایش خیره کننده‌ای در بازی رفت مقابل اورال داشت، در بازگشت به ترکیب زنیت سنت‌پترزبورگ نیز دوباره برابر این تیم خوش درخشید و در دقیقه ۸ پس از دریافت شوت اوزدوئف از پشت محوطه جریمه و یک چرخش به موقع، به زیبایی با ضربه‌ای دقیق دروازه حریف را باز کرد.

خوشحالی ویژه سردار آزمون بعد از اولین گلی که مقابل اورال به ثمر رساند.

آرتم زیوبا در دقیقه ۱۲ گل دوم زنیت را زد، اما سردار آزمون نیز زمان زیادی برای اثبات شایستگی‌های بیشترش در زمین نیاز نداشت و در دقیقه ۱۵ نیز توپ ارسالی از جناح راست زمین و ضربه سر ریباند شده آرتم زیوبا را با شوت بی‌نقص تبدیل به دومین گل تیمش کرد.

مالکوم، بازیکن سابق بارسلونا در دقیقه ۲۷ روی پاس داگلاس سانتوس گل چهارم زنیت سنت‌پترزبورگ را به نام خود ثبت کرد و نیمه اول با برتری یاران آزمون به پایان رسید.

نمایش بی‌نظیر سردارِ ایرانی در نیمه دوم هم تکرار شد و مهاجم ایرانی در دقیقه ۶۱ حرکتی که مالکوم با دریبل‌های پیاپیِ مدافعان اورال آغاز کرده و به او پاس داد را با ضربه پای راست و زمینی زد تا گل پنجم زنیت به ثمر برسد.

فریاد شادی سردار بعد از هت‌تریک

اورال در دقیقه ۶۶ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما کولاک آزمون در این بازی بی‌پایان نبود و او بعد از هت‌تریک، این بار با نفوذ سریع از سمت راست زمین و پاس در عرض برای سباستین دریوسی، این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او با شوت محکم به طاق دروازه، ششمین گل تیمش را بزند.

آرتم زیوبا در دقیقه ۷۲ گل هفتم زنیت سنت‌پترزبورگ مقابل اورال را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در نهایت یاران آزمون به برد استثنایی ۷ بر یک دست پیدا کنند و با ۵۰ امتیاز قاطعانه در صدر جدول لیگ برتر روسیه بایستند.

سردار آزمون که در دو هفته گذشته لیگ برتر روسیه موفق به گلزنی نشده بود، امروز با هت‌تریک مقابل اورال توانست تعداد گل‌های این فصل خود را به عدد ۱۰ برساند تا بعد از آرتم زیوبا ۱۳ گله و شومورودوف ۱۱ گله در رده سوم جدول برترین گلزنان این رقابت‌ها قرار بگیرد.

ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ با نمایش عالی برابر اورال که با به ثمر رساندن ۳ گل و دادن یک پاس گل همراه بود، بالاترین نمره (۱۰ امتیاز) را گرفت تا به‌عنوان بهترین بازیکن زمین هم انتخاب شود.

ستاره ملی‌پوش ایرانی با ۳ گل و یک پاس گل بهترین بازیکن بازی زنیت- اورال شد و جایزه ویژه خود را دریافت کرد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها