اعضای هیئت مدیره در تمرین پرسپولیس +عکس

اعضای هیئت مدیره تیم پرسپولیس در تمرین این تیم حضور یافتند.

تمرین ظهر امروز سرخپوشان در حالی برگزار می‌شود که پیش از شروع تمرین اعضای هیئت مدیره در رختکن ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافتند و در حضور سرپرست و اعضای کادرفنی، برای بازیکنان دقایقی صحبت کردند. 

رغبتی، هاشمی، رسول پناه و نبی ۴ عضو هیئت مدیره سرخ ها همچنین به تشکر از انصاری فرد پرداختند و پس از خوش و بش با بازیکنان، صحبت را آغاز کردند.

مهدی محمدنبی در ابتدا گفت: در شرایطی که مشکلات زیادی در باشگاه وجود داشت آقای انصاری‌فرد قبول زحمت کردند و انصافا زحمت کشیدند و تلاش زیادی کردند. با تلاش ایشان بخشی از این مشکلات مرتفع شد و بخشی هم در حال حل شدن است. هر تیمی نیاز به ثبات دارد و ما هم برای اداره امور باشگاه باید سرپرستی انتخاب می‌کردیم و ان‌شاءالله اداره باشگاه روند خود را طی می‌کند. از کادر فنی و بازیکنان هم تشکر می‌کنیم که عملکردی عالی داشته‌اند و تیم با اختلاف ۱۰ امتیازی در صدر جدول است و امیدواریم این سال هم قهرمانی کسب شود.

رسول پناه جانشین موقت انصاری فرد نیز عنوان کرد: خیلی خوشحالم که در جمع شما هستم. قبول مسئولیت در این وضعیت در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس اصلا آسان نیست و اعضای هیئت مدیره این مسئولیت را بر عهده من گذاشتند. ما چند پرونده در فیفا داریم که باید آنها را مدیریت کنیم اما اولویت اصلی ما پرداختی به شماست. متاسفانه صحبت‌های نادرستی علیه من در فضای مجازی مطرح شد که از آنها می‌گذرم و تمام تمرکزم روی حل مشکلات است. شما تمام تمرکزتان روی کارتان باشد و ماهم تلاشمان را می‌کنیم که مشکلات مالی را رفع کنیم.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها