پشت پرده استعفای انصاری فرد از مدیر عاملی پرسپولیس!

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از سمت خود برکنار شد و مدیرعامل باشگاه هم استعفا داد.

شب گذشته شاهد برکناری حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و به دنبال آن استعفای محمد حسن انصاری فرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس بودیم. انصاری‌فرد در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر استعفای خود را مطرح کرد.

 

پیگیری ها در این خصوص نشان می‌دهد همه این اتفاقات پشت پرده‌هایی داشته است. ماجرا از این قرار است که شب گذشته (دوشنبه) در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ۲ تن از اعضای این هیئت به انصاری‌فرد اعلام می‌کنند او باید حسین قدوسی را برکنار کند. مدیرعامل پرسولیس در جواب می‌گوید قدوسی خط قرمز من است و او را برکنار نمی‌کنم، از طرفی دلیلی هم برای انجام این کار نمی‌بینم.

 

در این میان، یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با برکناری قدوسی مخالفت می‌کند و می‌گوید نباید الان این موضوع در دستور جلسه باشد. با این حال، دیگر اعضای هیئت مدیره روی برکناری قدوسی پافشاری می‌کنند تا اینکه در نهایت مدیر روابط عمومی پرسپولیس از سمت خود برکنار می‌شود.

 

با این حال، انصاری‌فرد که به شدت ناراحت شده بود، در جلسه هیئت مدیره هیچ صحبتی از استعفای خود نکرد تا اینکه چند ساعت بعد روی خط برنامه فوتبال برتر شبکه سه آمد. مدیرعامل پرسپولیس در این برنامه اعلام کرد از سمت خود استعفا داده و حتی مدعی شد؛ برکناری قدوسی هم تصمیم وزارت ورزش بوده است. موضوعی که با گذشت یکی، دو ساعت رسما از سوی وزارتخانه تکذیب شد. به نوشته میزان، شنیده می‌شود منشا اختلافاتی که در این مورد در هیئت مدیره پرسپولیس به وجود آمده، شرکت آتیه داده پرداز (اسپانسر باشگاه پرسپولیس) بوده و این شرکت باعث شده این تصمیمات در جلسه دیروز گرفته شود. گفته می‌شود از زمانی که این شرکت اسپانسر پرسپولیس شده، ظاهرا اختلافاتی بین مدیران این باشگاه به وجود آمده که همین مورد فعلا به برکناری قدوسی و استعفای انصاری‌فرد منجر شده است. گفته می‌شود ماجرای برکناری قدوسی هم از سوی اسپانسر طرح و توسط اعضای هیئت مدیره در جلسه مطرح شده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها