فوق ستاره ازبک لیست استقلال را تکمیل می‌کند؟ + عکس

در نشستی که میان سرپرست جدید باشگاه استقلال و سرمربی این تیم برگزار شد طرفین روی خرید بازیکن و تقویت تیم به جمع بندی نهایی رسیدند....

فوق ستاره ازبک لیست استقلال را تکمیل می‌کند؟ + عکس

استقلال در حالی وارد دور برگشت لیگ برتر و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ شد که هنوز می توانست از یک سهمیه آسیایی در فهرست خارجی های خود همین طور یک سهمیه بازیکن آزاد برای تقویت فهرست نفرات خود بهره ببرد.


در نشستی که میان علی فتح ا.. زاده و فرهاد مجیدی برگزار شد سرپرست باشگاه استقلال با شنیدن درخواست های سرمربی تیم برای تقویت در برخی پست ها اعلام آمادگی کرد تا سهمیه آسیایی و بازیکن آزاد را مورد استفاده قرار داده و بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد. 


از همین رو هیچ بعید نیست در روزهای پایانی سال باشگاه استقلال با جذب بازیکنی از آسیا فهرست خارجی های خود را براساس نیاز فرهاد تکمیل کند، سهمیه ای که از مدت ها قبل یک بازیکن آینده دار ازبک برای پرکردن آن نام خود را بر سر زبان ها انداخته و اتفاقا نمایش های خوبی نیز به همراه باشگاه پاختاکور در این فصل از ACL داشته است.


جلال الدین ماشاریپوف وینگر چپ پای ازبکستانی که از سه فصل قبل و دوران مربیگری علیرضا منصوریان وقتی تازه در فوتبال این کشور آسیای میانه برای خود نامی دست و پا کرده بود به عنوان یکی از اهداف خارجی استقلال نامش برسر زبان ها افتاد، جدی ترین گزینه برای تکمیل فهرست آبی ها برای ادامه فصل و لیگ قهرمانان محسوب می شود اما جذب او به این سادگی نیز نیست چون قراردادی طولانی مدت با پاختاکور تاشکند دارد.


نکته جالب در خصوص جلال الدین ماشاریپوف این که به تازگی نام او در بین ۵ ستاره این فصل لیگ قهرمانان قرار گرفته و کارشناسان ای اف سی و کمیته برگزاری ACL از او در کنار نفراتی همچون آندرس اینیستا، بافتیمبی گومیس و ... به عنوان شانس اصلی انتخاب به عنوان ستاره مرحله گروهی نام برده اند که همین امر ارزش او در بازارهای بین المللی را بالا برده است.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها