بازیکنان مس نوین پس از بازگشت از رشت قرنطینه شدند

محمودی نیا گفت: اعضای تیم فوتبال مس نوین کرمان پس از بازگشت از رشت قرنطینه شدند و تست سلامت و آزمایشات لازم برای اطمینان از عدم هرگونه بیماری و ویروس روی اعضای تیم مس نوین صورت خواهد گرفت.

بازیکنان مس نوین پس از بازگشت از رشت قرنطینه شدند

به نقل از روابط عمومی باشگاه مس نوین کرمان؛ محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان در رابطه با استقرار عوامل تیم فوتبال مس نوین در شهر انار پس از انجام بازی در رشت برای کنترل سلامت آن‌ها گفت: لحظه به لحظه مراحل مربوط به کنترل سلامت بازیکنان این تیم را دنبال می‌کنیم و خوشبختانه تا این لحظه هیچ موردی مبنی بر وجود بیماری در بین عوامل این تیم گزارش نشده است.

 محمود محمودی نیا در این باره بیان کرد: به هرشکل ما پیش از برگزاری بازی تیم مس نوین در رقابت‌های لیگ دسته دوم در شهر رشت، از سازمان لیگ درخواست کردیم که این بازی لغو شود، اما برای انجام این کار طبق قوانین مطیع دستورات سازمان لیگ بودیم و تصمیم بر آن شد که بازی تیم مس نوین برابر شهرداری فومن برگزار شود.

وی افزود: پس از بازگشت تیم مس نوین به استان کرمان، از سوی ستاد مبارزه با گسترش ویروس کرونا به ما اطلاع داده شد که در شهر انار که یکی از شهر‌های ورودی استان محسوب می‌شود، تست سلامت و آزمایشات لازم برای اطمینان از عدم هرگونه بیماری و ویروس در تیم مس نوین صورت خواهد گرفت و این موضوع صبح روز دوشنبه انجام گرفت.


بیشتر بخوانید: بحران کرونا در لیگ یک؛ ۱۳ مورد مشکوک به کرونا در ۲ تیم لیگ یکی

مدیرعامل باشگاه مس کرمان با بیان اینکه این موضوع در راستای حفظ سلامت بازیکنان و خانواده‌های آنان صورت می‌گیرد گفت: طبق صحبت‌هایی که از مرکز بهداشت کرمان با ما صورت گرفته است، انجام آزمایشات بر روی اعضای تیم مس نوین، موضوعی متداول در شرایط فعلی کشور است که برای عدم گسترش بیماری کرونا و اطمینان به سلامت اعضای این تیم و خانواده‌های آنان صورت می‌گیرد و هیچ اتفاق غیر طبیعی نمی‌باشد. خوشبختانه با تائید سلامت بازیکنان مس در تست‌های اولیه، هیچ مشکلی اعضای این تیم را تهدید نخواهد کرد و آن‌ها به زودی به شهر کرمان خواهند آمد.

محمود محمودی نیا با بیان اینکه هیچ خطری اعضای این تیم را تهدید نخواهد کرد گفت: متاسفانه عده‌ای در این شرایط با سو استفاده از نگرانی خانواده‌ها و مردم دست به انتشار برخی اخبار کذب و ناامید کننده می‌زنند که ما تمامی این اخبار کذب را رصد خواهیم کرد و به مراجع قانونی اطلاع خواهیم داد. آنچه که ما به صورت لحظه به لحظه از اعضای این تیم دنبال می‌کنیم سلامت کامل این بازیکنان و مراحل برنامه ریزی شده و طبیعی تست و آزمایش از این بازیکنان است که بازهم تاکید می‌کنم که خوشبختانه تا این لحظه هیچ مورد مشکوکی گزارش نشده است.

گفتنی است اعضای تیم فوتبال مس نوین کرمان هم اکنون در خوابگاه دانشگاه آزاد شهر انار مستقر هستند و مراحل تست خود را برای اطمینان از عدم وجود ویروس کرونا در بدن خود پشت سر می‌گذارند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها