شرط‌های امیر قلعه‌ نوعی برای هدایت تیم ملی

امیر قلعه نوعی برای هدایت تیم ملی دستمزد بالا و یک قرارداد 4 ساله شرط کرده بود که در آخرین خبر فدارسیون فوتبال این موارد دلیلی شده تا یک سرمربی خارجی رو نیمکت تیم ملی بنشیند.

شرط‌های امیر قلعه‌ نوعی برای هدایت تیم ملی
سرویس ورزشی مستقل آنلاین: فدراسیون فوتبال در آخرین خبری که منتشر کرده، دلیل انتخاب سرمربی خارجی برخلاف گفته‌های قبل‌شان، شرط‌های بوده که مربیان داخلی اعلام کرده بودند.

بعد از اینکه این تیم ملی با مارک ویلتموس عملکردی ضعیفی از خود نشان داد، فدراسیون فوتبال اعلام کرد که دیگر تمایلی به جذب سرمربی خارجی ندارد.

شرط‌های امیر قلعه‌نوعی برای هدایت تیم‌ملی

با این خبر فدراسیون فوتبال، علی دایی و امیر قلعه‌نوعی  دو گزینه روی میز برای نشستن روی نیمکت تیم ملی بودند. اما باز هم فدراسیون فوتبال شگفتی ساخت و برخلاف همه صحبت‌های قبلی و رایزنی برای انتخاب سرمربی داخلی، دراگان اسکوویچ اهل کرواسی را بر مسند سرمربی‌گری تیم‌ملی نشاند.

امروز اما تازه‌ترین خبری که توسط فدراسیون منتشر شده، دلیل انتخاب سرمربی خارجی را شرط‌های سنگین امیر قلعه‌نوعی اعلام کرده‌اند.

شرط‌های امیر قلعه‌نوعی یک قرارداد 4ساله تا پایان جام ملت‌ها بعلاوه دستمزد بالا بوده است. فدراسیون قصد تنظیم یک قرارداد مرحله به مرحله را داشته است؛ یعنی اگر از مرحله اول مقدماتی بالا می رفتیم، قرارداد با قلعه نویی ادامه پیدا می‌کرد. دو طرف سر مسایل مالی هم به توافق نرسیدند و فدراسیون اعتقاد داشت امیر رقم بالایی می خواهد.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها