داورزنی میهمان آخرین تمرین تیم ملی والیبال مردان و زنان

رئیس فدراسیون والیبال امروز جمعه در آخرین تمرین ملی پوشان اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک حضور یافت و از نزدیک بر تمرین ملی پوشان نظارت کرد.

داورزنی میهمان آخرین تمرین تیم ملی والیبال مردان و زنان

تیم های ملی بانوان و مردان ایران که برای حضور شایسته در رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می شوند امشب ایران را ترک می کنند.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال عصر امروز با حضور در سالن والیبال فدراسیون و کمپ تیم های ملی بانوان در آخرین نوبت تمرین ملی پوشان مردان و زنان اعزامی حضور یافت و دقایقی با بازیکنان و کادر فنی گفتگو کرد.

داورزنی در تمرین تیم بانوان، گفت: شهادت سردار سپهبد حاج‌ قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت می‌گویم. با توجه به نقشه‌های شوم دشمنان بخصوص آمریکای جهان‌خوار، پیش‌بینی شهادت سردار سلیمانی را داشتیم.

او خطاب به ملی‌پوشان ایران گفت: شما نماینده چنین جامعه پرافتخاری هستید و انشاءالله بتوانید در رقابت‌های پیش‌رو نماینده شایسته‌ای برای کشور عزیزمان باشید. سعی کنید بهترین بازی‌های خود را به نمایش بگذارید. بازی سخت شما در انتخابی المپیک مقابل کره‌جنوبی و در صورت صعود مقابل تایلند خواهد بود. انتظار می‌رود بهترین عملکرد و بازی را ارائه دهید و این فکر را نداشته باشید که خود را از پیش‌باخته بدانید. برای هر امتیاز بجنگید. انشاءالله نماینده خوبی برای والیبال بانوان کشورمان باشید.

سی و دومین دوره بازی های المپیک سال آینده به میزبانی شهر توکیو در ژاپن برگزار می شود و ورزش والیبال پانزدهمین حضور خود در این رویداد مهم ورزشی را تجربه می کند.

مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا از ۱۷ تا ۲۲ دی ماه به میزبانی شهرهای گیانگمن چین در گروه مردان و ناخون راتچاسیمای تایلند در گروه زنان برگزار می شود و تیم های ملی بانوان و مردان ایران امشب راهی این کشورها می شوند.

منبع: مهر
‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها