مورینیو: هواداران منچستریونایتد باید از سولسشایر حمایت کنند

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام می‌‌گوید رابطه خوبی با هواداران منچستریونایتد دارد اما آنها باید در بازی فردا سرمربی نروژی خود را حمایت کنند.

مورینیو: هواداران منچستریونایتد باید از سولسشایر حمایت کنند

ژوزه مورینیو پس از اینکه اخیراً به عنوان جانشین مائوریسیو پوچتینو معرفی شد، این تیم را در سه بازی متوالی به پیروزی رساند. او که حالا تیم تحت‌هدایتش فردا شب (چهارشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس میهمان منچستریونایتد است، درباره بازگشت به جایی که بین سال‌های 2016 تا 2018 در آنجا سرمربیگری کرده بود، گفت: من به اولدترافورد برمی‌گردم، جایی که در آنجا خوشحال بودم. من رابطه فوق‌العاده‌ای با هواداران منچستریونایتد دارم. همین چند وقت پیش به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» به آنجا رفتم که چشم‌انداز متفاوتی برایم داشت. واقعاً از استقبال زیبای هواداران منچستریونایتد به وجد آمدم.   

وی افزود: پس از ترک منچستریونایتد، از زمانم برای بررسی اتفاقاتی که افتاده بودم، استفاده کردم و سعی کردم خودم را برای چالش بعدی‌ام آماده کنم. صادقانه می‌گویم که منچستریونایتد حالا در کتاب تجربیات و کتاب تاریخچه من است. در منچستریونایتد من جام‌هایی بردم و چیزهایی هم یاد گرفتم. دوره پس از جدایی‌ام از منچستر، دوره خوبی بود. حالا نمی‌توانم منچستریونایتد را به عنوان کارشناس آنالیز کنم و آنها را به عنوان رقیب تیمم آنالیز می‌کنم، اینکه آنها چطور بازی می‌کنند؟ چطور می‌توان شکست‌شان داد؟ آنها چطور می‌توانند ما را شکست دهند؟ و این برای من اهمیت دارد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها