سولسشایر: فردا شب هواداران‌مان از مورینیو استقبال خواهند کرد

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید هواداران، باشگاه و کادرفنی منچستریونایتد فردا شب از مورینیو استقبال خواهند کرد.

سولسشایر: فردا شب هواداران‌مان از مورینیو استقبال خواهند کرد

اولگنار سولسشایر که تیم تحت‌هدایتش فردا شب (چهارشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس پذیرای تاتنهام است، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی با اشاره به تساوی 3-3 تیمش مقابل شفیلدیونایتد و تساوی 2-2 خانگی مقابل استون‌ویلا در چارچوب همین رقابت‌ها گفت: قرار نیست در عرض سه یا چهار روز همه چیز تغییر کند، اما بازی با شفیلدیونایتد و استون‌ویلا فرصت فوق‌العاده‌ای برای بهبود برخی چیزها بود و اینکه ثابت کنیم که می‌توانیم در همین مسیر به کارمان مقابل تیم‌های بهتر ادامه دهیم. ما پبش از این در برخی بازی‌های مقابل تیم‌های خوب نتایج خوبی کسب کرده‌ایم و برای بازی چهارشنبه برنامه داریم.

وی همچنین در خصوص بازگشت آقای خاص به اولدترافورد اظهار داشت: استقبال خیلی خوبی از مورینیو خواهد شد و این مثل بازی بزرگذاشت برای این باشگاه و این هواداران است. آنها دو سال و نیم حضور ژوزه در منچستریونایتد را فراموش نخواهند کرد، سال‌هایی که همراه با جام هم بوده است، بنابراین صد درصد اطمینان دارم که فردا شب هواداران‌مان، کادرفنی و باشگاه از ژوزه استقبال خواهند کرد.

سرمربی نروژی منچستریونایتد همچنین درباره وضعیت هافبک فرانسوی‌اش که پس از تساوی یک - یک مقابل آرسنال در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس به دلیل مصدومیت دیگر برای شیاطین سرخ به میدان نرفته و در حال ریکاوری بر روی قوزک پایش است، گفت: پوگبا آماده نیست و هنوز کمی از شرایط بازی به دور است، اما سخت در تلاش است. پل حالا کار روی چمن را آغاز کرده و باید ببینم چقدر طول می‌کشد تا او به شرایط بازی برسد.

وی همچنین درباره وضعیت دو هافبک تیمش نیز خاطرنشان کرد: باید تمرین امروز را پشت‌سر بگذاریم و بعد در مورد مک‌تامینی و ماتیچ نظر بدهیم، اما ما تنها به یک بازی نگاه نمی‌کنیم. ما بازی‌‌های زیادی در پیش داریم و باید به بلند‌مدت فکر کنیم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها