سونک: رضایی در شارلوا فضای بیشتری نسبت به کلوب بروژ دارد

مهاجم پیشین باشگاه آژاکس هلند و تیم ملی فوتبال بلژیک درخشش این روزهای کاوه رضایی در تیم شارلوا را مورد ارزیابی قرار داد

سونک: رضایی در شارلوا فضای بیشتری نسبت به کلوب بروژ دارد

به نقل از Sporza بلژیک، اگر کلوب بروژ کاوه رضایی را با پرداخت پنج میلیون یورو از شالوا می‌‌خرد و فقط یک گل برای آنها می‌زند مشکلی وجود دارد. به کاوه رضایی در فصل گذشته برچسب خرید بد کلوب بروژ را زدند اما همین بازیکن در شارلوا راه گلزنی را پیدا می‌کند. کاوه رضایی در نخستین فصل حضورش در شارلوا 16 گل به ثمر رساند و دومین فصل را نیز با زدن 3 گل آغاز کرد.  سپس مورد توجه کلوب بروژ قرار گرفت و این انتقال شروع دوره تاریک مهاجم ایرانی بود. شارلوا در همین زمان ویکتوریا اوسیمه را به لیل فرانسه فروخت و کاوه رضایی را  بازگرداند. تاکنون در 11 بازی 7 گل زده و قدرت کلیدی تیم شارلوا برای رسیدن به مرحله پلی‌آف ژوپیلر لیگ بلژیک است.

وسلی سونک 41 ساله، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال بلژیک درباره کاوه رضایی می‌گوید: با فضای گسترده‌ای که برای او به وجود آمد به طور روشنی عملکرد بهتری نسبت به گذشته دارد. 2 گل کاوه رضایی در بازی اخیر شارلوا روی ضد حمله‌ها به دست آمدند. او در کلوب بروژ در شرایط دیگری باید بازی می‌کرد که در واقع بیشتر بدون توپ بود.

وی در واکنش به این پرسش که آیا کلوب بروژ باید دوباره به کاوه رضایی که به صورت قرضی راهی شارلوا شده فرصت بازی بدهد، گفت: نمی‌توانم به این پرسش پاسخی بدهم. فیلیپه کلمنت، (سرمربی کلوب بروژ) باید این را بداند. نمی‌دانم که آیا کاوه رضایی بازیکن تا اندازه‌ای کم‌‌توان برای بازی در بهترین تیم بلژیک است. تیم‌های خوبی هم هستند که از توسعه سریع انتقال حمله بهره می‌برند که شما می‌توانید از چنین بازیکنی استفاده کنید. به نظر می‌رسد کاوه رضایی مناسب نوع بازی موردنظر کلمنت نیست.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها