کیلینی: سال گذشته توپ طلا را از رونالدو دزدیدند

کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس معتقد است اینکه سال گذشته توپ طلا به هم‌تیمی پرتغالی‌اش تعلق نگرفت، توطئه‌ای از سوی مسئولان تیم سابقش بوده است.

کیلینی: سال گذشته توپ طلا را از رونالدو دزدیدند

جورجو کیه‌لینی مدافع میانی و کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس که شب گذشته در مراسم گالا (انتخاب بهترین‌های سری A) جایزه بهترین مدافع  را کسب کرد؛ در واکنش به اهدای توپ طلای سال 2019 به لیونل مسی و عدم حضور کریستیانو رونالدو در این مراسم اهدای این جایزه برای دومین سال متوالی، اظهار داشت: سال گذشته واقعاً توپ طلا را از رونالدو دزدیدند. رئال مادرید تمام تلاشش را کرد تا مطمئن شود رونالدو نمی‌تواند توپ طلا را ببرد و تصمیمش واقعاً عجیب بود. این فصل رقابت تعادل بیشتری داشت. با تمام احترامی که برای لوکا مودریچ قائلم، او حتی در بهترین فصل دوران بازیگری‌اش هم حقش نبود توپ طلا را ببرد. رسیدن توپ طلا به مودریچ سیگنالی از سوی باشگاه رئال مادرید بود تا نشان دهد اگر بخواهد می‌تواند مانع رسیدن رونالدو به توپ طلا شود.

کیه‌لینی افزود: پارسال وقتی که مودریچ برنده توپ طلا شد، گفتند که او قهرمان لیگ قهرمانان شده است که بر اساس این منطق امسال فیرجیل فن‌دایک باید برنده می‌شد یا سال گذشته هم آنتوان گریزمان، پل پوگبا یا کیلیان امباپه که در جام جهانی کارهای خارق‌العاده‌ای انجام دادند. به نظر من اما تعلق گرفتن توپ طلا به مودریچ بی‌منطق بود.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها