تاثیر عجیب ازدواج بر پیشرفت شگفت انگیز ستاره استقلال !

مهدی قائدی در خصوص تاثیر ازدواج بر موفقیت های شگفت انگیزش در این فصل گفت: اینروز‌ها به موقع می‌خوابم. تعذیه ام درست است. از همه مهمتر از نظر انگیزشی هم شرایط بهتری دارم و می‌توانم به صراحت بگویم یکی از دلایل موفقیت من در ماه‌های اخیر ازدواج بوده است.

تاثیر عجیب ازدواج بر پیشرفت شگفت انگیز ستاره استقلال !

باشوی استقلال در بازی با سپاهان هم یکی از مهره‌های کلیدی تیمش بود. یک گل زد و یک گل ساخت و با ادامه این روند هیچ بعید نیست در آینده‌ای نزدیک به تیم ملی هم دعوت شود. بعد از بازی استقلال در برابر سپاهان فرصت کوتاهی دست داد تا دقایقی با مهدی قائدی صحبت کنیم. چکیده‌ای از این گفتگو را می‌خوانید.

مهدی تو اینروز‌ها یکی از بهترین بازیکنان استقلال هستی. تا چه اندازه ازدواج در موفقیت تو تاثیر گذار بوده.

خیلی تاثیر داشته. اینروز‌ها به موقع می‌خوابم. تعذیه ام درست است. از همه مهمتر از نظر انگیزشی هم شرایط بهتری دارم و می‌توانم به صراحت بگویم یکی از دلایل موفقیت من در ماه‌های اخیر ازدواج بوده است.

ضربه به توپ هایت با گذشته تفاوت‌های زیادی داشته. هدفمند به توپ ضربه می‌زنی. زوایه ضربه هایت هم به گونه‌ای است که اکثرا به گل تبدیل می‌شود یا موقعیت خطرناک ایجاد می‌کند.

مهدی قائدی:

اینجا من باید از دستیاران استراماچونی تشکر کنم. آن‌ها چیز‌های جدیدی به من یاد دادند. اینکه در موقعیت‌های مختلف چگونه جایگیری کنم و از همه مهمتر چگونه به توپ ضربه بزنم. حتی در خصوص زوایای ضربه زدن هم با من و دو سه بازیکن دیگر در پایان تمرینات کار می‌کنند.

استقلال در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر خوب نتیجه نمی‌گرفت. به عنوان بازیکن آیا امیدوار بودی چنین روز‌های خوبی برای استقلال رقم بخورد؟

مهدی قائدی:

به طور حتم. ما اصلا تصور نمی‌کردیم در هفته‌های ابتدایی امتیاز از دست دهیم. خب در برخی از بازی‌ها شرایط برای ما به خوبی پیش نرفت. اما با همان تلاش و ایده به کار ادامه دادیم. خوشبختانه اینروز‌ها جایگاه خوبی در جدول رده بندی داریم. با همین تلاش به کار ادامه می‌دهیم.

استقلال با تیم‌های مدعی بازی کرده. آیا شرایط تیم را برای قهرمانی مطلوب ارزیابی می‌کنی؟

مهدی قائدی:

واقعیت این است که لیگ برتر به جز ما چند مدعی قهرمانی دیگر هم دارد. ما نباید تصور کنیم که از هم اکنون در لیگ برتر قهرمان هستیم. برای رسیدن به هدف باید بازی به بازی پیش برویم. تنها در این صورت است که می‌توانیم در لیگ برتر قهرمان شویم. الان باید به بازی با شهر خودرو فکر کنیم. در صورت کسب سه امتیاز این دیدار یک گام دیگر به هدف نزدیک می‌شویم. رسیدن به جام قهرمانی سخت است و در صورتی قهرمان خواهیم شد که در همه بازی‌های پیش رو برای قهرمانی مبارزه کنیم.

دو سه فصلی است که در استقلال حضور داری. اما این فصل بهتر بازی می‌کنی و بیشتر به چشم می‌آیی. قطعا این تاثیرات حضور استراماچونی است. او را چطور ارزیابی می‌کنی؟

مهدی قائدی:

من به هیچ وجه به خودم اجازه نمی‌دهم در مورد مربی ام صحبت کنم، چون در چنین جایگاهی قرار ندارم. از همه مربیانی که در گذشته برای من زحمت کشیده اند تشکر می‌کنم. برای اینکه به سوالاتان پاسخ داده باشم باید بگویم استراماچونی بی نظیر است. هم از نظر شخصیتی و هم از نظر اخلاقی. کلمه دیگری برای توصیف او پیدا نمی‌کنم.

و تیم امید. در بازی‌های دوستانه می‌بازید!

مهدی قائدی:

جای نگرانی نیست. بازی‌های دوستانه برای پیدا کردن نقاط ضعف و قوت است. به امید خدا و با تلاش همه بازیکنان و زحمات کادر فنی صعود خواهیم کرد. من و همه بازیکنان تیم امید تلاش می‌کنیم که شرمنده مردم نشویم.

راستی داور بازی با سپاهان هم استانی اتان است. پنالتی اتان را چگونه ندید؟

مهدی قائدی:

محمد حسین زاهدی فر داور باشخصیتی است. من هم با شما هم عقیده ام. ندیدن آن صحنه سخت بود. من هم با او صحبت کردم و گفت که خوردن دست به توپ را ندیده! گفت اگر کمک داور یا داور پشت دروازه دیده باشند و به من بگویند همین الان پنالتی می‌گیرم. به هر صورت باید اتفاقات این بازی را ببندیم و به بازی پیش رو فکر کنیم. بازی با شهر خودرو. اگر سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنیم یک گام دیگر به هدف نزدیک می‌شویم؛ قهرمانی. بحث در مورد بازی با شهر خودرو بهتر از بحث در مورد مسایل داوری است.

و حرف آخر.

مهدی قائدی:

از همه همبازیانم تشکر می‌کنم که در جریان بازی به من پاس می‌دهند. اگر من دیده می‌شوم به خاطر تلاش آنهاست و خوشحالم که تلاش آن‌ها با ضربه من به بار می‌نشیند. یک تشکر هم باید از همه رسانه‌ها داشته باشم. به خصوص آن‌هایی که از من انتقاد کردند. به هر صورت من درس‌های زیادی گرفتم و تلاش خواهم کرد در آینده هم مثل اینروز‌ها با بازی خود مورد توجه باشم و به ضرس قاطع می‌گویم مهدی تصمیم گرفته از حاشیه‌ها فرسنگ‌ها دور باشد. مثل اینروزها.

 

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها