جورجینیو: می‌خواستم ثابت کنم بدون کمک ساری هم می‌توانم

هافبک تیم فوتبال چلسی می‌گوید با جدایی مائوریتزیو ساری از آبی‌های لندنی تلاش کرده تا خودش را در این تیم به اثبات برساند.

جورجینیو: می‌خواستم ثابت کنم بدون کمک ساری هم می‌توانم

جورجینیو که تابستان 2018 به همراه مائوریتزیو ساری از ناپولی به چلسی رفت، پس از جدایی این سرمربی ایتالیایی از جمع آبی‌‌پوشان لندنی، او حالا فصل جدیدی را زیر نظر فرانک لمپارد در استمفوردبریج تجربه می‌کند و اتفاقاً عملکرد خوبی هم داشته است.

این هافبک برزیلی‌الاصل در گفت‌وگو با نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» درباره وضعیتش در چلسی گفت: همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود. می‌خواهم اثر خودم را بر رقابتی‌ترین لیگ دنیا بگذارم. آمدن به باشگاهی همچون چلسی و بازی در لیگ قهرمانان اروپا نشان‌دهنده چیزهای زیادی است و به خودم قول داده بودم که این چالش را نباید از دست بدهم. کار البته ساده‌ای در پیش نداشتم، اما حالا مسیر روشنی را پیش‌رویم می‌بینم.

جورجینیو 27 ساله تصریح کرد: در بدو ورودم به چلسی استقبال چندان گرمی از من نشد و شروع کار کمی برایم سخت بود، چون وقتی از یک لیگ به لیگ دیگر می‌روید، نیاز به زمان برای وفق دادن خود با شرایط جدید دارید. متأسفانه در فوتبال خیلی شکیبایی وجود ندارد. برای کار خودم که دست از تلاش نکشیدم و نگذاشتم ناامید شوم، ارزش قائل هستم. به همین خاطر حالا می‌توانم از این تجربه بیشتر لذت ببرم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها