پروین: دو گل زدیم و دو پنالتی برای ما اعلام نشد

سرمربی تیم فوتبال جوانان پرسپولیس گفت: به بازیکنان تبریک می‌گویم که با تلاش، به حق‌شان رسیدند و این هفته‌ها نتایج خوبی گرفته‌اند.

پروین: دو گل زدیم و دو پنالتی برای ما اعلام نشد

مجید پروین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بعد از برتری دو بر صفر در دربی جوانان گفت: با برنامه‌ریزی و استفاده از فرصت‌ها دربی را بردیم و نتیجه غافلگیر کننده دربی رفت را جبران کردیم.

وی افزود: داور کم لطفی کرد و در نیمه اول دو پنالتی متوالی ما را نگرفت و در نیمه دوم با تدابیری که داشتیم و تلاش بازیکنان جبران کردیم و دو گل زدیم.

پروین تصریح کرد: حضور آقای انصاری‌فرد در رختکن و کنار تیم به بچه‌ها روحیه مضاعفی داد. از توجه ایشان و مسوولان تیم‌های پایه صمیمانه تشکر می‌کنم. همچنین از دستیار آقای کالدورن که حضورشان در ورزشگاه انگیزه بچه‌ها برای دیده شدن را بالا برد.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: علی آقا (پروین) بازی جوانان پرسپولیس در لواسان را از نزدیک دیده بود و دو توصیه به ما داشت که همان‌ها در بازی امروز موثر واقع شد.

مجید پروین عنوان کرد: به بازیکنان تبریک می‌گویم که با تلاش به حق‌شان رسیدند و این هفته‌ها نتایج خوبی گرفته‌اند تا تیم به رده سوم، چهارم جدول صعود کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها