سفر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به تهران

یک رسانه فرانسوی به نقل از سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) نوشت اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال ایران نامه‌ای نوشته و اعلام کرده که قصد دارد به ایران بیاید و از نزدیک شاهد حضور بانوان برای یک دیدار فوتبال باشد. سفر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به تهران این رسانه فرانسوی همچنین نوشت که بانوان توانستند در ورزشگاه آزادی تهران حضور یافته و از نزدیک شاهد دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ باشند. بیشتر بخوانید: میزبان جام جهانی ۲۰۳۰، سال ۲۰۲۴ مشخص خواهد شد گفته شده احتمالا پیش از سفر اینفانتینو به ایران یک هیئت از فیفا زودتر به تهران می‌آیند تا مقدمات سفر او را فراهم کنند. رئیس فیفا احتمالا در روزهای آینده به ایران سفر کند.

سفر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به تهران

یک رسانه فرانسوی به نقل از سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) نوشت  اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال ایران نامه‌ای نوشته و اعلام کرده که قصد دارد به ایران بیاید و از نزدیک شاهد حضور بانوان برای یک دیدار فوتبال باشد.

سفر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به تهران

این رسانه فرانسوی همچنین نوشت که  بانوان توانستند در ورزشگاه آزادی تهران حضور یافته و از نزدیک شاهد دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ باشند.

گفته شده احتمالا پیش از سفر اینفانتینو به ایران یک هیئت از فیفا زودتر به تهران می‌آیند تا مقدمات سفر او را فراهم کنند.  

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها