مصدومیت بیل و مودریچ در آستانه ماه بازی‌های حساس

دو ستاره تیم فوتبال رئال مادرید در شب مصاف رودرروی تیم‌های ملی کشورهای‌شان آسیب دیدند و ممکن است بازی‌های بعدی تیم باشگاهی‌شان را از دست بدهند.

مصدومیت بیل و مودریچ در آستانه ماه بازی‌های حساس

تیم‌های ملی فوتبال ولز و کرواسی شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب دیدارهای مرحله انتخابی یورو 2020 در شهر کاردیف به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. در جریان این بازی دو تا از ستاره‌های تیم فوتبال رئال مادرید، لوکا مودریچ در ترکیب تیم ملی کرواسی و گرث بیل در تیم ملی فوتبال ولز دچار مصدومیت شدند آن هم در حالی که یک ماه حساس پیش روی کهکشانی‌ها قرار دارد.

بیل در جریان این بازی گلی زد که باعث فرار تیمش از شکست خانگی شد و با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال ولز هر سه تعویض‌اش را انجام داده بود مجبور شد با وجود مصدومیت تا پایان مسابقه در میدان بماند ودر نهایت لنگان لنگان از میدان خارج شد، البته رایان گیگز، سرمربی تیم ملی ولز در پایان بازی اعلام کرد که مصدومیت ستاره رئال مادرید چندان جدی نیست.

در همین حال مودریچ هم به دلیل تکلی که در دقایق پایانی بازی هری ویلسون روی پای او زد و بابت آن هم کارت زرد گرفت، آسیب دید. او به سبب همین مصدومیت مجبور به ترک میدان شد اما بدون نیاز به برانکارد از زمین بازی خارج شد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها