مورنو: راموس هنوز چیزهای زیادی برای ارائه به تیم ملی اسپانیا دارد

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از تساوی در خانه نروژ، سرخیو راموس را به خاطر تبدیل شدن به رکورددار بازی برای این تیم مورد تمجید قرار داد.

مورنو: راموس هنوز چیزهای زیادی برای ارائه به تیم ملی اسپانیا دارد

تیم ملی فوتبال اسپانیا شب گذشته (شنبه) در هفتمین دور از بازی‌های مرحله انتخابی یورو 2020 در خانه نروژ در حالی به تساوی یک-یک رضایت داد که تا دقایق تلف شده نیمه دوم از میزبان خود پیش بود.

سرخیو راموس کاپیتان و مدافع رئال مادرید، با شرکت در این بازی رکورد هم‌تیمی سابقش در رئال مادرید به عنوان رکورددار بازی در تیم ملی فوتبال اسپانیا را شکست و یکصد و شصت و هشتمین بازی‌اش را برای ماتادورها انجام داد.

روبرت مورنو، سرمربی تیم فوتبال اسپانیا در نشست خبری پس از بازی به تمجید از راموس پرداخت و گفت: رکورد سرخیو راموس باورنکردنی است و او هنوز می‌خواهد رقابت کند و جام ببرد. من می‌خواهم به او تبریک بگویم و امیدوارم که او بتواند مدت طولانی‌تری با حضورش در تیم ملی ما را خوشحال کند.

بازی رکوردشکنی سرخیو راموس برای او و مورنو طعم تلخ و شیرینی داشت چون اسپانیا با گلی که در دقایق تلف شده دریافت کرد پیروزی را با تساوی عوض کرد و برای اولین بار در مرحله انتخابی یورو 2020 متوقف شد. این اتفاق سبب شد که لاروخا یک دور دیگر برای مسجل کردن صعودش به مرحله نهایی رقابت‌ها منتظر بماند.

مورنو در این باره هم گفت: خب نتیجه بازی کام‌مان را تلخ کرد چون وقتی شما در آخرین دقیقه بازی گل می‌خورید قطعاً حس بدی دارد. سعی داشتیم توپ و میدان را در دقایق پایانی بازی کنترل کنیم و باید کار حریف را قبل از پایان بازی یکسره می‌کردیم. من ذهنیت تیمم را دوست داشتم اما در نیمه اول خیلی خوب نبودیم. در نیمه دوم فشار بیشتری آوردیم و موقعیت‌های بیشتری برای زدن گل دوم داشتیم. در نهایت اما کنترل‌مان بر بازی را از دست دادیم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها