بحرین برای تیم ملی دردسرساز می‌شود

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: راهی که سرمربی تیم ملی می رود درست است و باید از او حمایت شود تا تیم قدرتمندی داشته باشیم.

بحرین برای تیم ملی دردسرساز می‌شود

ایمان عالمی در مورد تغییر نسلی که توسط ویلموتس صورت گرفته است، گفت: قبل از سرمربی بلژیکی، کی روش این کار را به درستی انجام داده و حالا ویلموتس در حال ادامه راه سرمربی سابق است. در حال حاضر بازیکنان خوبی در تیم ملی هستند که جایگزین نفراتی چون آندو تیموریان، جواد نکونام و دیگر پا به سن گذاشته ها در تیم ملی هستند. کی روش به خوبی تغییر را در تیم ملی به وجود آورد و ویلموتس هم با دیدن بازی های لیگ همان راه را ادامه داده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می توانیم بحرین را هم شکست دهیم، خاطرنشان کرد: کامبوج که حریف قدرتمندی نبود اما بحرین تا حدودی برای ما درد سر ساز خواهد شد. اگر از یک ترکیب مناسب برابر حریفان استفاده کنیم، مطمئناً به پیروزی حتمی دست پیدا خواهیم کرد.

مهاجم پیشین استقلال درباره جدایی فرهاد مجیدی از تیم امید اظهار داشت: فرهاد یک بازیکن بزرگ با ویژگی های خاص بود.  از محبوبیت بالایی برخوردار است. در چند بازی هم در استقلال به عنوان سرمربی موفق بود و پتانسیل این را دارد که بتواند در سالهای آینده یک سرمربی خوب باشد. کار برای او در تیم های بزرگ سخت نیست چون تجربه بالایی دارد. اما متأسفانه وقتی امکانات و ابزار در اختیارت نباشد، شرایط روز به روز سخت تر می شود و من اعتقاد دارم حضور مجیدی از ابتدا در تیم امید اشتباه بود و نباید چنین کاری را انجام می داد و حالا امیدوارم سرمربی جدید بتواند با تیم امید روزهای موفقی را پشت سر بگذارد.

عالمی در خصوص شرایط این روزهای استقلال، تصریح کرد: تجربه در این روزها نشان داده که هیچ چیز سر جای خودش نیست و متأسفانه این یکی از دلایل عدم موفقیت استقلال است. این تیم باید با برنامه ریزی بهتری پای به میدان بگذارد تا بتواند عملکرد خوبی هم داشته باشد.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها