لو رفت؛ کتک خوردن بازیکن پرسپولیس پیش از دربی !

جنجال تازه‌ای در ارتباط با دربی هفتۀ گذشتۀ سرخ‌ها به‌وجود آمده است.


لو رفت؛ کتک خوردن بازیکن پرسپولیس پیش از دربی !

در خلال دیدار هفته گذشته تیم امید پرسپولیس بحث لفظی بین اسماعیل حلالی و پدر یکی از بازیکنان شکل گرفت که در ادامه این ماجرا به رختکن تیم نیز کشیده شد. پدر این بازیکن در جریان این بازی بارها با الفاظی بد تیم امید پرسپولیس و سرمربی تیم را مورد هدف قرار داد. سرمربی تیم امید که به شدت نسبت به فحاشی این فرد شاکی شده بود قصد برخورد با او را داشت که با وساطت اطرافیان ماجرا فیصله یافت.

 

اسماعیل حلالی
 

با این حال زمانی که حلالی قصد حضور در رختکن را داشت این فرد با اعلام اینکه 10 میلیون هزینه فرزندش کرده یک سوءتفاهم برای سرمربی امید پرسپولیس شکل می‌دهد.حلالی تصور می‌کند که او مدعی شده برای حضور فرزندش در این تیم این مبلغ را به عنوان رشوه پرداخت کرده که بیشتر باعث عصبانیت او می‌شود.حلالی وارد رختکن شده در این بین فرزند این فرد را می‌بیند و به او می‌گوید به چه کسی این مبلغ را باج داده و در انتظار پاسخش نماند و ضربه‌ای به او وارد می‌کند.

این اتفاقات در نهایت اکنون باعث شده تا سرمربی تیم امید از ابتدای هفته گذشته از کار خود معلق شود و باشگاه پرسپولیس در تصمیمی او را فعلا از حضور در این تیم منع کرده و برای بازی دربی نیز سرمربی تیم جوانان را جایگزین او کرد.

منبع: ورزش 11

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها